• Akcja integracja!  Klasa 5d
            • Akcja integracja! Klasa 5d

• Akcja integracja! 🚲 Klasa 5d wykorzystała piękną pogodę i zaczęła ten rok szkolny od rajdu dookoła jeziora Trzesiecko. Nie mogło być inaczej, skoro to klasa o profilu sportowym. A na siedzenie w ławkach jeszcze przyjdzie czas. 😉

• Klasa 3a na Zielonej Szkole.

• Rozpoczęcie nauki w roku szkolnym 23/24 w 3a zaczęliśmy od wyjazdu na Zieloną szkołę do miejscowości Funka w Borach Tucholskich. Odpoczynek, integracja, ciekawe zajęcia od rana do wieczora - tu nikt się nie nudzi. Telefonów brak - stawiamy na lepsze poznanie siebie.

• Konkurs wiedzy o odpadach.

• 16 maja odbył się w naszej szkole KONKURS WIEDZY O ODPADACH. Konkurs miał formę testu i pisany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Zadania dotyczyły segregacji odpadów, recyklingu oraz zachowań proekologicznych w życiu codziennym. Do udziału w konkursie przystąpiło 25 uczniów. A oto wyniki: kategoria kl.4-6: I miejsce: Hanna Ponichtera z kl.6a II miejsce: Maja Tomczak z kl.4a III miejsce: Michał Serówka z kl. 4b oraz Aleksander Włodarek z kl.5a kategoria kl.7-8: I miejsce: Daria Dziuba z kl.8c II miejsce:Maja Łosin z kl.8a III miejsce:Filip Krupecki z kl 8d Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy przystąpili do konkursu. Poziom Waszej wiedzy był naprawdę wysoki.

• Wycieczka na pokazy fizyki w XIII LO w Szczecinie.

• 06.06.2023 r. uczniowie Siódemki uczestniczyli w pokazach z fizyki w XIII LO w Szczecinie. Serdeczne podziękowania 💐 dla młodych fizyków z XIII LO, którzy zaprezentowali szereg interesujących doświadczeń — m.in od fizyki roweru, polaryzacji w optyce, przepływu elektronów przez skórę, toru magnetycznego, przez ciekły azot, aż do dzierżenia przez naszych uczniów prawdziwego miecza świetlnego 💡🔥 — pokazali, że fizyka jest piękna 🥰, że można (a nawet trzeba!) ją zrozumieć i pokochać ❤️ (przecież fizyka to cały świat, a człowiek, który nie rozumie świata będzie niestety w nim zagubiony). „Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”.🔥 Podziękowania dla Dyrekcji XIII LO w Szczecinie💐 i p. Tomasza Skowrona, nauczyciela fizyki za zaproszenie do najlepszego liceum w Polsce.

• Olimpiada Olimpus z języka angielskiego.

• Dnia 29 marca 2023 r. w naszej szkole odbyła się Olimpiada Olimpus z języka angielskiego. Bardzo jest nam miło poinformować, że Barbara Świątek, Jakub Majchrzak, DariaSieprawska, Maximilian Wróbel, Bianka Jagoszewska Nikola Biedula i Weronika Lis zostali laureatami. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Wicemistrzostwo Województwa  dla piłkarzy SP 7!!!
            • Wicemistrzostwo Województwa dla piłkarzy SP 7!!!

• Wicemistrzostwo Województwa dla piłkarzy SP 7!!! Bardzo mocnym akcentem zakończyli swoją przygodę sportową w szkole podstawowej piłkarze nożni klas ósmych. W rozgrywanym w Dębnie Finale Województwa zdobyli II miejsce i wywalczyli srebrne medale przegrywając krążki z najcenniejszego kruszcu tylko gorszą różnicą bramek. Warto zaznaczyć, że historycznie, w jednym roku szkolnym, podopieczni Michała Ponichtery sięgnęli po dwa medale Mistrzostw Województwa w dwóch różnych dyscyplinach zespołowych! Srebrni medaliści wystąpili w składzie: K. Anyszewski, K. Bordon, J. Garsztka, J. Filowiat, M. Goździk, Sz. Kozłowski, M. Maksalon, Sz. Pietrzak, M. Tyluś, K. Ziółkowski, F. Żmuda- Trzebiatowski. Opiekunem zespołu był Michał Ponichtera.

• Wycieczka kl. 1b i 0a

• 1 czerwca 2023r. z okazji Dnia Dziecka kl. 0a oraz 1b wraz z wychowawczyniami: p. Emilią Chmielewską oraz Renatą Wyroślak udały się na pierwszą wspólną, całodzienną wycieczkę do Doliny Charlotty. Podziwialiśmy zoo z Krainą Bajek. Oglądaliśmy niesamowity pokaz nie tylko karmienia, ale umiejętności fok. Okazuje się, że są niezłymi sportowcami . Brały udział w różnych konkurencjach sportowych i wspaniale sobie radziły.

Po długim spacerze, z apetytem zjedliśmy pyszny obiad i oddaliśmy się harcom na placu zabaw. Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, humory dopisywały. Nasz pobyt zakończyliśmy zakupem pamiątek i wieczorem wróciliśmy do domu. Będziemy miło wspominać ten wyjazd.