• Dzień w Świetlicy

• Wrzesień w szkolnej świetlicy

• 01.10.2024 13:54
          • We wrześniu z radością wróciliśmy do szkoły. Na świetlicy szkolnej uczniowie mają okazję nie tylko do odpoczynku po skończonych lekcjach, ale również do rozwijania swoich zainteresowań i nawiązywania nowych znajomości. Wspominając czas odpoczynku uczniowie wykonali wakacyjne pocztówki, opowiadając swoje przygody. Obchodziliśmy pierwsze świetlicowe święto kropki - z tej okazji uczniowie wykonywali liczne prace plastyczno-techniczne, zręcznościowe i logiczne. Pierwszy miesiąc roku szkolnego był wyjątkowo ciepły dlatego uczniowie chętnie spędzali czas na świeżym powietrzu rozwijając swoje zainteresowania sportowe. Wrzesień to także początek kalendarzowej jesieni, a jak jesień to mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu.
          • Noc w szkolnej świetlicy

• 27.05.2024 11:33
          • Ponad 20 uczniów zdecydowało się spędzić noc w szkolnej świetlicy, gdzie brali udział w zabawie integracyjnej, utworzenia prezentów z okazji dnia mamy oraz innych atrakcji!
          • Akwarium i jego mieszkańcy

• 23.05.2024 19:02
          • Dnia 21 maja dzieci ze szkolnej świetlicy miały okazję uczestniczyć w lekcji "Akwarium i jego mieszkańcy". Podczas zajęć poznały budowę ryby oraz kilka ryb akwariowych: welona "złotą rybkę", skalara oraz glonojada.
          • Wiosna w szkolnej świetlicy

• 16.04.2024 10:43
          • Choć za oknem szaro i ponuro to wśród nas jest wiosna … Uczniowie świetlicy szkolnej uczestniczyli w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej i radosnej pory roku smiley