• Konsultacje nauczycielskie

    • Lp.

      Nazwisko i imię nauczyciela

      Przedmiot

      dzień

      godziny od - do

      sala

      1

      Adamczewska Maja

      pedagog

      czwartek

      14:30 - 15:30

      C p s.3

      2

      Adamczyk Iwona

      wych. kl. 3b

      poniedziałek

      13.30- 14.15

      B 2 IIp s.5

      3

      Anderman Beata

      muzyka

      poniedziałek

      15:20-16:05

      A IIp. 6

      4

      Balcer-Klein Renata

      wych. kl 3a

      czwartek

      13.20-14.05

      B2 IIp 3

      5

      Barys Piotr

      fizyka, historia

      piątek

      14:25-15:25

       

      C IIp s.1

      6

      Biaduń Dorota

      j. angielski

      czwartek

      14.25-15.10

      B1parter s.6

      7

      Białkowska Agnieszka

      religia

      poniedziałek

      14.30 - 15.15

      C p 1

      8

      Bielska Dorota

      j. angielski

      piątek

      12.45- 13.30

      C p. 4

      9

      Bochenek Alina

      matematyka

      piątek

      13:40-14:25

      B1IIp3

      10

      Bogorodź-Pióro Małgorzata

      informatyka

      wtorek

      14:35 -15:20

      CIIp s 3

      11

      Bolczyńska Dorota

      chemia

      piątek

      14:25-15:10

      C IIp s.5

      12

      Borek Agnieszka

      jęz. angielski

      wtorek

      15.00 - 15.45

      B1 p.1

      13

      Borek Magdalena

      jęz. angielski

      wtorek

      14:25-15:10

      B1p6

      14

      Chalusiak Jolanta

      wych kl 2a

      poniedziałek

      13.20-14.05

      B2 Ip 2

      15

      Chęcińska Aneta

      plastyka

      wtorek

      15.30-16.15

      C Ip 3

      16

      Chlebos Joanna

      wych.kl.I d

      poniedziałek

      11.35-12.20

      E p. s. 2

      17

      Chmielewska Emilia

      wych. kl. 0 a

      poniedziałek

      13.00-14.00

      E Ip s. 3

      18

      Czajka Monika

      j. angielski

      poniedziałek

      14.00-14.45

      B2, p. s.4

      19

      Dawlewicz Barbara

      przyroda, biologia, geografia, doradca zawodowy

      czwartek

      14.25 - 15.10

      CIp1

      20

      Dobiańska Barbara

      wych. kl 2d

      piątek

      11.35- 12.20

      B-2 IIp., s.2

      21

      Dombek Roksana

      świetlica

      poniedziałek

      16.00-17.00

      świetlica szkola

      22

      Giedrojć Marzena

      WOS, historia

      czwartek

      14:30-15:15

      B1 Ip s.1

      23

      Guzdaj Krystyna

      wych. kl 2c

      piątek

      11.35-12.20

      B-2 Ip.s.5

      24

      Iwaniczko Anna

      wspomaganie kl.3a

      piątek

      11:40-12.25

      B2 IIp s.3

      25

      Jaczewska Iwona

      wych.kl.I c

      poniedziałek

      12.35-13.20

      E p. s.1

      26

      Janczurewicz Krzysztof

      biblioteka

      wtorek

      14.00-15.00

      A IIp 5

      27

      Jaroszyńska Alicja

      edukacja wczesnoszkolna

      poniedziałek

      13.20-14.05

      E p. s.4

      28

      Karbowska Agnieszka

      j. polski

      poniedziałek

      13.30

      b2IPS4

      29

      Kaźmierski Maciej

      WF

      poniedziałek

      13:30-14:15

      gabinet dyrektora

      30

      Knajdrowski Tomasz

      W-F

      środa

      14.25-15.10

      kantorek W-F

      31

      Kozioł Katarzyna

      religia

      czwartek

      13.55 - 14.40

      B2 p5

      32

      ks. Błaszczak Piotr

      religia

      środa

      14.40-15.25

      Cp1

      33

      Kubów Joanna

      j. niemiecki

      piątek

      14:25 - 15:10

      C Ip s.6

      34

      Latkowska Anna

      matematyka

      poniedziałek

      13.00 - 13.45

      B1IIp7

      35

      Lesiuk Jacek

      WF

      piątek

      14.25-15.10

      kantorek wf 

      36

      Lewicki Zbigniew

      historia

      poniedziałek

      15.30-16.15

      B2 parter 1

      37

      Ludwisiak-Kołacz Ewa

      pedagog

      poniedziałek

      14.00 - 15.00

      Cp.2

      38

      Łosin Katarzyna

      w-f

      poniedziałek

      14.30 -15.15

      D Ip s.110

      39

      Merk Katarzyna

      informatyka

      wtorek

      15.20 - 16.05

      B1p3

      40

      Mikosza Magdalena

      matematyka, geografia

      poniedziałek

      15.00 - 15.45

      C p7

      41

      Niezgoda Tomasz

      w-f

      środa

      14.30 - 15.15

      D Ip. s.110

      42

      Nowik Maria

      j. polski

      poniedziałek

      15.00-15.45

      B2 parter 7

      43

      Ostromecka Anna

      j. polski

      środa

      15.20 - 16.05

      B2p5

      44

      Paszkiel Agnieszka

      wych. kl 2b

      środa

      12.30-13.15

      B 2 I p. s. 7

      45

      Paszkowska Milena

      wych. kl. 3c

      wtorek

      13.40- 14.25

      B2 IIp s.7

      46

      Piaseczny Dominik

      w-f

      piątek

      14.30-15.15

      D Ip. s.110

      47

      Piotrowska Jadwiga

      Technika.

      EDB

      wtorek

      13.40 - 14.40

      B1 p  s.1

      48

      Ponichtera Aneta

      biologia, przyroda

      czwartek

      15.20-16.05

      B1 IIp1

      49

      Ponichtera Michał

      W- F

      środa

      14:30- 15:15

      D Ip 110

      50

      Rosa-Pawlik Malwina

      j. polski

      środa

      14:00- 14:45

      B2 parter 3

      51

      Ruczyńska Ludmiła

      WF

      czwartek

      13.30-14.15

      Kantorek WF

      52

      Russ- Szyszka Alicja

      wspomaganie kl.2d

      piątek

      11.35-12.20

      B2,IIp, s.2

      53

      Rutkowska Iwona

      W-F

      poniedziałek

      13.30-14.15

      kantorek W-F

      54

      Skowrońska Gabriela

      matematyka

      poniedziałek

      15:00 - 15:45

      gabinet wicedyrektora

      55

      Skowrońska Monika

      świetlica

      poniedziałek

      16:00-17:00

      świetlica szkolna

      56

      Sobczyk Karolina

      matematyka

      środa

      15:20-16:05

      B1,IIp, s.6

      57

      Stempień Karolina

      matematyka

      środa

      15.20 - 16.05

      B1 IIp 4

      58

      Świątek Małgorzata

      j. angielski

      środa

      14.25 - 15.10

      Cp4

      59

      Świętowicz Patrycja

      świetlica

      wtorek

      16:00 - 17:00

      świetlica szkolna

      60

      Tarkowska Alina

      j. polski

      poniedziałek

      13:40 - 14:25

      gabinet wicedyrektora

      61

      Walczak Patrycja

      j. polski

      czwartek

      14.25-15.10

      B1 Ip s.3

      62

      Więcek Bartosz

      wychowanie fizyczne

      wtorek

      13.40 - 14.25

      Kantorek WF

      63

      Wyroślak Renata

      wych. kl.1b

      czwartek

      11.30-12.15

      E p. naucz.

      64

      Zdybel Daria

      wych.kl. 0b

      czwartek

      13:00-14:00

      E Ip s.2