• Konkurs wiedzy o odpadach.

• 16 maja odbył się w naszej szkole KONKURS WIEDZY O ODPADACH. Konkurs miał formę testu i pisany był w dwóch kategoriach wiekowych: klasy 4-6 oraz klasy 7-8. Zadania dotyczyły segregacji odpadów, recyklingu oraz zachowań proekologicznych w życiu codziennym. Do udziału w konkursie przystąpiło 25 uczniów. A oto wyniki: kategoria kl.4-6: I miejsce: Hanna Ponichtera z kl.6a II miejsce: Maja Tomczak z kl.4a III miejsce: Michał Serówka z kl. 4b oraz Aleksander Włodarek z kl.5a kategoria kl.7-8: I miejsce: Daria Dziuba z kl.8c II miejsce:Maja Łosin z kl.8a III miejsce:Filip Krupecki z kl 8d Gratulujemy! Jednocześnie dziękujemy wszystkim, którzy przystąpili do konkursu. Poziom Waszej wiedzy był naprawdę wysoki.