• Jesienne stworki

• 18 października 2022 r. odbył się konkurs dla klas 2 Jesienne stworki. Zadaniem uczniów było wykonanie zaprojektowanej wcześniej postaci z warzyw i owoców. Wszyscy wykazali się duża kreatywnością. Stworki można było oglądać na wystawie w B2 p.1 Organizatorami konkursu była p. Jolanta Chalusiak i Agnieszka Paszkiel
          • Dzień Komisji Edukacji Narodowej

• 14 października 2022r. obchodzony jest Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta Samorząd Uczniowski naszej szkoły zorganizował konkurs pt. ,,Najoryginalniejsze zdjęcie z wychowawcą''. Wszystkie klasy wraz z wychowawcami wykazały się niezwykłą pomysłowością i oryginalnością. Wykonały niezwykłe fotografie...
          • Spacer po lesie 2b

• 6 października 2022r. klasa 2b wybrała się ze swoją wychowawczynią Agnieszką Paszkiel do parku. Na spacerze uczniowie szukali liści z drzew poznanych wcześniej na lekcji przyrody. Piękne jesienne liście zostały potem w szkole wklejone do Jesiennych albumów.