• Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek

• "Nic tak nie tworzy przyszłości jak marzenia" - te słowa Wiktora Hugo pięknie odzwierciedlają pasję z jaką zmierzali do celu nasi absolwenci. W dniu zakończenia roku szkolnego, z rąk Pana Burmistrza Daniela Raka nagrody otrzymali najlepsi uczniowie: Martyna Nosal (5,64), Dawid Bielski (5,64), Grzegorz Ostromecki (5,64) oraz Justyna Soroczyńska (5,14).
              Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowych szkołach!
          • Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

• Harmonogram zakończenia roku skzolnego 2021/2022

Klasy 8 - 23.06.2022r. (czwartek) godz. 17.00

24.06.2022r. (piątek)

godz. 9.00 - klasy 1 - 3

godz. 10.00 - klasy 4 - 5

godz. 11.00 - klasy 6 - 7

• Kreatywny Ninja po raz czwarty zawitał do Szkoły Podstawowej nr 7

• Dobiega końca czerwiec, a w raz z nim czwarta edycja projektu edukacyjnego „Kreatywny Ninja” dedykowanego wszystkim ósmoklasistom ze  szczecineckich szkół publicznych. W SP nr 7 w zajęciach wzięło udział 6 klas ósmych, każda z nich uczestniczyła w 3 godzinnych zajęciach z twórczego myślenia.

• WIELKI SUKCES UCZNIÓW  „SIÓDEMKI”!
            • WIELKI SUKCES UCZNIÓW „SIÓDEMKI”!

• 14 czerwca 2022r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2021/2022. Do 10 konkursów przystąpiło 23 796 uczniów województwa zachodniopomorskiego. We wtorek Wicekurator Oświaty Bogusław Ogorzałek wręczył dyplomy i medale 42 laureatom. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Dawid Bielski – laureat dwóch konkursów przedmiotowych – Konkursu Fizycznego i Konkursu Chemicznego

Martyna Nosal – laureatka Konkursu Biologicznego

Justyna Soroczyńska – laureatka Konkursu Języka Polskiego

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

• Dzień Solidarności z Ukrainą

• 3 marca 2022 r. to w naszej szkole Dzień Solidarności z Ukrainą. Uczniowie klasy 1b na lekcjach ze swoją wych. Agnieszką Paszkiel wyklejali serduszka w kolorach niebiesko- żółtych, na których umieścili także piękne wyrazy: miłość, mądrość, braterstwo, pokój, wolność, przyjaźń.Tego dnia wszyscy ubrani byli w barwach flagi Ukrainy.