• Kreatywny Ninja po raz czwarty zawitał do Szkoły Podstawowej nr 7

• Dobiega końca czerwiec, a w raz z nim czwarta edycja projektu edukacyjnego „Kreatywny Ninja” dedykowanego wszystkim ósmoklasistom ze  szczecineckich szkół publicznych. W SP nr 7 w zajęciach wzięło udział 6 klas ósmych, każda z nich uczestniczyła w 3 godzinnych zajęciach z twórczego myślenia.

• WIELKI SUKCES UCZNIÓW  „SIÓDEMKI”!
            • WIELKI SUKCES UCZNIÓW „SIÓDEMKI”!

• 14 czerwca 2022r. w II Liceum Ogólnokształcącym w Koszalinie odbyła się uroczystość podsumowania konkursów przedmiotowych organizowanych w roku szkolnym 2021/2022. Do 10 konkursów przystąpiło 23 796 uczniów województwa zachodniopomorskiego. We wtorek Wicekurator Oświaty Bogusław Ogorzałek wręczył dyplomy i medale 42 laureatom. W tym zaszczytnym gronie znaleźli się uczniowie naszej szkoły:

Dawid Bielski – laureat dwóch konkursów przedmiotowych – Konkursu Fizycznego i Konkursu Chemicznego

Martyna Nosal – laureatka Konkursu Biologicznego

Justyna Soroczyńska – laureatka Konkursu Języka Polskiego

Gratulujemy naszym laureatom i życzymy dalszych sukcesów!

• Dzień Solidarności z Ukrainą

• 3 marca 2022 r. to w naszej szkole Dzień Solidarności z Ukrainą. Uczniowie klasy 1b na lekcjach ze swoją wych. Agnieszką Paszkiel wyklejali serduszka w kolorach niebiesko- żółtych, na których umieścili także piękne wyrazy: miłość, mądrość, braterstwo, pokój, wolność, przyjaźń.Tego dnia wszyscy ubrani byli w barwach flagi Ukrainy.