• Imprezy szkolne klas 0 - 3

• Mikołajki w 2c

• 08.12.2022 13:28
          • "Święty Mikołaj, to taki Święty, który przynosi dzieciom prezenty".Do naszej klasy 2c też zawitał.
          • Andrzejki w 2c

• 12.12.2022 19:31
          • Uczniowie kl.2C świetnie się bawili podczas klasowych andrzejek. Jak przystało w tym dniu głównym akcentem były wróżby i zabawy andrzejkowe. Był to wyjątkowy dzień pełen radości i śmiechów.🥳🥳🥳🥳🤩🤩
          • ""Pieciopsiaczki" w 2c

• 12.12.2022 19:31
          • "Pieciopsiaczki" 🐶🐶🐶🐶🐕 to lektura ,która była inspiracją do wykonania zespołowych prac plastycznych przez uczniów kl.2C. A to nasze prace 🤗
          • Dzień Dyni w 2c

• 12.12.2022 19:32
          • Klasa 2C obchodziła "Dzień dyni" 🍊🍊🍊Oprócz zabaw zwinnosciowych i plastycznych z użyciem dyń obserwowaliśmy eksperyment - reakcję jaka zachodziła podczas połączenia sody z wodą i octem.Nie brakowało innych pomysłów i zabaw z dynią. Dzień zakończyliśmy słodkim poczęstunkiem🤗😊😊.
          • Mikołajki w 2a.

• 06.12.2022 11:31
          • 6 grudnia-jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie I każde dziecko prezent dostanie. Mikołajki w 2a.
          • Andrzejki w oddziale przedszkolnym.

• 02.12.2022 13:22
          • W środę 30.11 nasze przedszkolaki przeniosły się w magiczny świat wróżb i zabaw andrzejkowych oraz wzięły udział we wspólnej zabawie tanecznej. W przedszkolu panowała bardzo radosna atmosfera.heartsmileyheartsmileyheart
          • Dzień Dyni

• 23.11.2022 11:06
          • 31 października 2022r. obchodzony jest Dzień Dyni, dlatego na zajęciach terapii logopedycznej u p. Malwiny uczciliśmy ten dzień rozmaitymi dyniowymi zabawami. Ćwiczyliśmy artykulację, prawidłowy tor oddechowy, pamięć i motorykę małą. Na koniec każdy dostał dyniową opaskę i dyplom.
          • Ania Policjantka w klasie 2d

• 23.11.2022 10:48
          • 20 października 2022r. odwiedziła nas Pani Ania Matys z Komendy Powiatowej Policji w Szczecinku, która poprzez zabawę edukacyjną przypomniała i utrwaliła konieczność zachowania i przestrzegania zasad bezpieczeństwa w sytuacjach zagrożenia oraz w ruchu drogowym.
          • Światowy Dzień Mycia Rąk w 2d

• 23.11.2022 10:28
          • Światowy Dzień Mycia Rąk w 2d - święto ustanowione przez ONZ w 2008r. Światowym Dzień Mycia Rąk to święto obchodzone corocznie 15 października. Dzień ten ma na celu uświadomić społeczeństwu na świecie, jak duże znaczenie dla ich zdrowia i życia ma mycie rąk, które może uchronić przed zakażeniem wieloma chorobami.