• Imprezy szkolne klas 0 - 3

• Dzień Dziecka w grupie 0b

• 02.06.2023 13:54
          • Dzień dziecka to święto uwielbiane przez wszystkie dzieci, te małe i te duże. W grupie 0b tego dnia postawiliśmy na luz i zabawę. Mieliśmy również przyjemność gościć strażaków z OSP Wierzchowo, którym dziękujemy za wiele informacji i ciekawostek dotyczących ich pracy, zaprezentowanie sprzętu oraz upominki. Po tym fascynującym spotkaniu napełniliśmy głodne brzuchy pyszną pizzą. 😄🥳🧑‍🚒🍕

• Sześciolatki z Przedszkola U Cioci Gosi  z wizytą w klasie 2a.
          • Sześciolatki z Przedszkola U Cioci Gosi z wizytą w klasie 2a.

• 19.05.2023 09:35
          • Do naszej szkoły z wizytą zawitały sześciolatki z Przedszkola U Cioci Gosi wraz z wychowawczyniami. Gości powitała wych. klasy 2a p. Jolanta Chalusiak, która oprowadziła dzieci po naszej szkole. Następnie uczestniczyły w zajęciach otwartych przygotowanych przez wych . Alicję Jaroszyńską . W przeprowadzenie zajęć zostali również zaangażowani uczniowie klasy 1a. Dzieci wspólnie uczyły się, bawiły oraz wykonały prace plastyczne. Kolorowe motyle, zdobią teraz klasę i przypominają nam o wizycie młodszych kolegów. Sześciolatki za swoje zaangażowanie zostały nagrodzone drobnymi upominkami. Spotkanie miało na celu zapoznanie przyszłych uczniów ze szkoła oraz ich przygotowanie do łatwiejszego podjęcia nauki w klasie pierwszej.
          • Wspólna lekcja klas 1b i 8e

• 18.05.2023 19:01
          • 5 maja 2023 r. uczniowie kl. 8e odwiedzili swoich młodszych kolegów z kl. 1b.  Wszyscy doskonale się bawili podczas tego integracyjnego spotkania. Młodzież wykazała się wiedzą, kreatywnością i pomocą przy wykonywaniu instrumentów muzycznych, które posłużą pierwszakom jako akompaniament do piosenek.  Starsi koledzy okazali też troskę i zaopiekowali się maluchami. Cieszymy się, że możemy liczyć na pomoc i przychylność ,,ósmaków”. Mamy nadzieję, że kolejne spotkanie już niebawem. Czekamy z niecierpliwością.
          • Program Przyjaciele Zippiego

• 09.05.2023 11:57
          • W klasie 1a zakończył się program profilaktyczny pod nazwą Przyjaciele Zippiego realizowany przez wych. Alicję Jaroszyńską. Program opowiadał o grupie przyjaciół i patyczaki Zippim. Uczył różnych sposobów radzenia sobie z trudnościami oraz doskonalenia relacji między dziećmi. Ukoronowaniem programu było wręczenie koron oraz pamiątkowych dyplomów .Serdecznie dziękuję mamie Poli p. Agnieszce Jóźwik za uszycie pięknej maskotki Zippiego , który towarzyszył nam przez cały rok.
          • Odwiedziny w I klasie

• 26.04.2023 14:14
          • 21.04.2023 r. klasa 1b wraz z wychowawczynią Renatą Wyroślak gościła u siebie dzieci z oddziału 0a prowadzonego przez p. Emilię Chmielewską. Sześciolatki miały możliwość zobaczyć jak wygląda nauka w klasie 1. Dzieci się poznały i zintegrowały. Wspólnie rozwiązywały zagadki, rebusy, słuchały wierszy czytanych przez pierwszoklasistów oraz w mieszanych zespołach wykonywały prace plastyczne z różnorodnych materiałów.
          • Dzień Ziemi u przedszkolaków.

• 25.04.2023 08:41
          • Dzień Ziemi to doskonała okazja do przypomnienia sobie i utrwalania dobrych nawyków służących dobru naszej planety. Nasze przedszkolaki od teorii przeszły do praktyki i wspólnie posprzątały teren wokół szkoły. Wykonały również piękne prace tematyczne i jak zawsze świetnie się bawiły 👧🧒🌳♻️🌍
          • Światowy Dzień Wody w  klasie 2d
          • Światowy Dzień Wody w klasie 2d

• 31.03.2023 09:31
          • 22 IV obchodziliśmy Światowy Dzień Wody. Uczniowie kl.2d szukali odpowiedzi na pytanie: czy wszyscy ludzie potrzebują wody? Ponadto poznali różne sposoby pozyskiwania wody oraz przyczyny i skutki braku dostępu do wody. Dowiedzieli się, że nie wszyscy ludzie na świecie mają zapewniony dostęp do wody. Uczniowie zaangażowali się w rozwiązywanie zadań związanych z w/w zagadnieniami. To był kolejny ciekawy dzień w naszej klasie.
          • Bal przebierańców w 2b

• 28.02.2023 11:07
          • W ostatnim dniu nauki przed feriami w klasie 2b odbył się bal przebierańców. Uczniowie wesoło bawili się przy muzyce. Były konkursy, kotylionowy taniec, słodki poczęstunek oraz wybór Króla i Królowej balu. To było wspaniałe zakończenie I sem. 🥳🥳🥳
          • Dzień Babci i Dziadka w grupie 0a

• 24.01.2023 12:12
          • Babcia i Dziadziuś to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim co dobre. W dniu 20.01.2023 r. Dzień Babci i Dziadka obchodziliśmy w naszej grupie przedszkolnej bardzo uroczyście. Przedszkolaki z grupy 0a uczciły to święto występem artystycznym recytując wiersze, śpiewając piosenki. Pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochana Babcia i Dziadek. Przygotowały także drobne upominki oraz laurki.