• Imprezy szkolne klas 0 - 3

• Andrzejki w  klasie 3c.
          • Andrzejki w klasie 3c.

• 14.12.2023 15:10
          • W klasie 3c odbyły się Andrzejki - w czasie czarów i magii nie zabrakło wróżb, które przygotowały również dzieci 🥳 Nasza zabawa była wystrzałowa 🏆🪩
          • Mikołajki w grupie 0b.

• 13.12.2023 14:39
          • Mikołajki w grupie 0b były pełne wrażeń i dobrej zabawy. Dzień rozpoczęliśmy od wizyty Mikołaja, który przyniósł dzieciom prezenty. Podziękowaliśmy mu piosenką i uściskami.🎅🏻🎁 Zrobiliśmy również kartki świąteczne a także wykonaliśmy kolejne zadanie z naszego kalendarza jakim było ubranie choinki 🎄.
          • Grupa 0b w  Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.
          • Grupa 0b w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior.

• 23.11.2023 12:04
          • W środę 23.11 przedszkolaki z grupy 0b odwiedziły Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior. Na zajęciach nie tylko poznały rodzaje budek lęgowych dla ptaków ale także własnoręcznie je wykonały. Na pewno zostaną one umieszczone na drzewach w pobliżu szkoły i może uda nam się zaobserwować kto w nich zamieszka 🙂🐦🌳
          • Zabawa klasowa w 3c.

• 22.11.2023 14:18
          • Dnia 17 listopada klasa 3c urządziła zabawę klasową, która połączona została z grami edukacyjnymi. Uczniowie tańczyli, śpiewali, grali, malowali i wykorzystywali swoją kreatywność na wiele różnych sposobów 🎲💃🧩🎳✏️ Nie zabrakło zabaw integracyjnych oraz gier logicznych, podczas których dzieci świetnie się bawiły. Nasza klasowa zabawa udała się znakomicie - już planujemy następną… 🥳♥️🪩
          • Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek w grupie 0 b.

• 08.11.2023 14:41
          • Bajki i baśnie zarówno te czytane, jak i oglądane, te dawne i współczesne odgrywają ważną rolę w życiu dzieci. Dlatego w naszym oddziale przedszkolnym świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek.🧸🧞 Dzieci przebrały się za ulubioną postać lub przyniosły bajkowe pluszaki. W trakcie gier, zabaw i quizów wykazały się doskonałą znajomością bajek, wcieliły się w kopciuszka segregując ziarna oraz wykonały bajkowe rysunki. 🦄🦸
          • Programowanie w grupie 0 b.

• 08.11.2023 14:29
          • Podczas kolejnych zajęć w ramach realizowanego przez nas programu Uczymy dzieci programować przedszkolaki z grupy 0b jak zawsze rozwijały m.in. kompetencje miękkie t.j.logiczne myślenie, wyobraźnię czy pracę zespołową - tym razem w jesiennym klimacie.🍁🍂 Dodatkowo dzieci miały okazję poznać Ozoboty 🙂🤖
          • Wycieczka kl.2b na warsztaty rzemiosła artystycznego.

• 06.02.2024 13:38
          • 26.10.2023r. Klasa 2b wraz z wychowawczynią R. Wyroślak udała się na wycieczkę do koszalińskiego muzeum.
            Dzieci nie tylko poznały twórczość Marca Chagalla poprzez zwiedzanie wystawy malarstwa tego wybitnego artysty, ale miały też możliwość wykorzystania odbitek będących interpretacją zagadnień biblijnych przy dekorowaniu płóciennych toreb.
            Z muzeum udaliśmy się do Castoramy na warsztaty. Wizytę rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu traktującego o pochodzeniu drewna i jego wyrobach, a następnie przeszliśmy spacerkiem po Castoramie. Pobyt w sklepie zakończyliśmy warsztatami, które polegały na samodzielnym wykonaniu skrzynki na narzędzia. Gwoździe i młotki poszły w ruch. Dostaliśmy również różnokolorowe naklejki do ozdoby.

Wróciliśmy do Szczecinka bogatsi o wiedzę i doświadczenie, a rodzice o upominki. Mamy obdarowaliśmy płócienną torbą na zakupy z grafiką Chagalla, a tatusiów - drewnianą skrzynką na narzędzia.

Bardzo dziękuję Pani Krysi Kuszmar, dzięki której mieliśmy tyle atrakcji i naszej kochanej mamie - Pani Asi Radzińskiej za opiekę podczas wycieczki i zaangażowanie.
          • Warsztaty przyrodnicze klasy 2b w Centrum Edukacji i Rewitalizacji Jezior.

• 07.11.2023 13:35
          • 19 października 2023 r. klasa 2b wraz z wych. Renatą Wyroślak udała się do Centrum Rewitalizacji Jezior na pierwsze z cyklu warsztaty edukacyjne, skorelowane z tematyką zajęć przyrodniczych. Tematem przewodnim był las.
            Podczas spotkania wzbogaciliśmy naszą wiedzę o wiadomości dotyczące warstw lasu i jego mieszkańców. Dowiedzieliśmy się jak przebiega łańcuch pokarmowy zwierząt i po czym poznać wiek drzew. Mieliśmy też możliwość odgadywania odgłosów zwierząt i odnajdywania ich tropów. Wielką frajdę sprawiło nam wykonanie odcisków racic w kolorowej masie. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie w listopadzie.

Serdeczne podziękowania składamy naszej wspaniałej mamie, Pani Asi Radzińskiej, która dzielnie nam towarzyszyła.
          • Hodowla patyczaków w 3 c

• 31.10.2023 15:50
          • To już miesiąc od kiedy założyliśmy hodowlę patyczków. Nasza wesoła rodzinka stałe się powiększa. Piękne klasowe terrarium cieszy oczy dzieci oraz uczy je troskliwości i obowiązkowości przy posiadaniu nawet „niewielkich” zwierzątek. W naszej klasie każdy ma „patyczakowy dyżur”. Nasz słynny „Kabanos” szybko rośnie i przyciąga wciąż to nowych gości do odwiedzenia naszej przytulnej klasy 🥳 #patyczaki #radość #kabanos