• Imprezy szkolne klas 4 - 8

• Kartka za kartkę -międzynarodowa akcja wymiany kartek BOŻONARODZENIOWYCH.

• 20.12.2023 09:07
        • "Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Z tej okazji, aby przybliżyć uczniom nieco zapomnianą już tradycję wysyłania życzeń świątecznych pocztą, na tradycyjnych kartkach świątecznych,  włączyliśmy się w międzyszkolną akcję wymiany kartek bożonarodzeniowych pt. "Kartka za kartkę" ze szkołami z całej Polski.

Uczniowie naszej szkoły własnoręcznie i z dużym zaangażowaniem przygotowywali kartki bożonarodzeniowe. Zabawę połączyli z nauką, ponieważ życzenia, które popłynęły do kolegów i koleżanek  zostały zapisane w języku niemieckim. Z niecierpliwością oczekiwane kartki z życzeniami od rówieśników dotarły juz do naszej szkoły a  czytanie życzeń w języku niemieckim przyniosło uczniom wiele radości, a każda kartka była miła niespodzianką.