• Dzień w Świetlicy

• Innowacja pedagogiczna "Bohaterzy życia codziennego" - spotkanie zagadka

• 22.12.2022 12:07
          • 21 grudnia w szkolnej świetlicy w ramach innowacji pedagogicznej „Bohaterzy życia codziennego” odwiedzili nas wyjątkowi goście, którzy przez dłuższy czas pozostali zagadką dla dzieci. Świetliczaki wcieliły się w rolę dziennikarzy, a poprzez zadawanie pytań naszym gościom mieli odgadnąć jaki zawód reprezentują.

• 14.12.2022 11:03
          • W dniach 24 i 25.11.2022r w szkolnej świetlicy obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Dzień Pluszowego Misia jest obchodzony na całym świecie. Są miejsca, w których ten dzień jest wyjątkowo obchodzony i takim miejscem jest nasza szkolna świetlica. Panie ze świetlicy razem z uczniami robiły misie z papierowych talerzyków.  Było dużo klejenia, wycinania i śmiechu. Dzieci wykazały się kreatywnością, rozwijały zdolności plastyczne.