• Konkursy

• Jesienne stworki

• 02.11.2022 13:12
          • 18 października 2022 r. odbył się konkurs dla klas 2 Jesienne stworki. Zadaniem uczniów było wykonanie zaprojektowanej wcześniej postaci z warzyw i owoców. Wszyscy wykazali się duża kreatywnością. Stworki można było oglądać na wystawie w B2 p.1 Organizatorami konkursu była p. Jolanta Chalusiak i Agnieszka Paszkiel
          • Konkurs na najpiękniejsze jajo w 1b

• 19.06.2022 14:32
          • Tuż przed Świętami wielkanocnymi wych. Agnieszka Paszkiel zorganizowała w klasie 1b konkurs na najpiękniejsze jajo. Dzieci miały mnóstwo pomysłów i wykonały śliczne pisanki – wyklejanki. W tym konkursie każdy był wygrany i za swoją  pracowitość otrzymał dyplom, książeczkę do czytania oraz jajko z niespodzianką.

• Wzorowy zeszyt w 1b

• 12.06.2022 20:05
          • Pierwszy zeszyt dla każdego pierwszoklasisty to bardzo ważna sprawa :) Pisane pierwsze litery, potem wyrazy i zdania są ogromnym wyzwaniem. Każdy stara się, aby ten pierwszy zeszyt był najpiękniejszy. Dlatego w klasie 1b wych. Agnieszka Paszkiel zorganizowała konkurs na „Wzorowy zeszyt”. Wybór był trudny.