• Sukcesy

      • Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek
        • Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek

        • 04.07.2022 10:36
        • "Nic tak nie tworzy przyszłości jak marzenia" - te słowa Wiktora Hugo pięknie odzwierciedlają pasję z jaką zmierzali do celu nasi absolwenci. W dniu zakończenia roku szkolnego, z rąk Pana Burmistrza Daniela Raka nagrody otrzymali Laureaci konkursów przedmiotowych: Martyna Nosal (5,64), Dawid Bielski (5,64) oraz Justyna Soroczyńska (5,14) a także najlepsi uczniowie: Grzegorz Ostromecki (5,64) - Finalista Konkursu Przedmiotowego z Historii oraz Jakub Kwiatkowski (5,75) - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR" 2022.
          Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nowych szkołach!
        • Zdjęcia: szczecinek.naszemisato.pl

        • Wróć do listy artykułów
      • 2021/2022

      • krajowy

        • Jakub Majchrzak
        • Laureat
        • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z j. angielskiego. Sesja jesienna.
        • krajowy
        • Język angielski
        • Maya Wróbel
        • Laureatka
        • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z j. angielskiego. Sesja jesienna.
        • krajowy
        • Język angielski
      • regionalny

        • Lena Fiuk
        • Laureatka
        • Diecezjalny Konkurs Plastyczny “Mój Kościół na Pomorzu”
        • regionalny
        • Religia
        • Marek Kozioł
        • Laureat
        • Diecezjalny Konkurs Plastyczny “Mój Kościół na Pomorzu”
        • regionalny
        • Religia
        • Michał Serówka
        • I miejsce
        • Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Szczecin i województwo zachodniopomorskie oczami dziecka”
        • regionalny
        • Plastyka
        • Weronika Kulesza, Pola Rozwałka, Adrian Pyciński, Miłosz Steffen
        • III miejsce
        • Wojewódzki Konkurs Rowerowy Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym
        • regionalny
        • EDB
        • Martyna Nosal
        • Finalistka
        • Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe
        • regionalny
        • Język polski, WOS, Geografia
        • Michelle Trybuła
        • Finalistka
        • Wojewódzki Konkurs z Języka niemieckiego
        • regionalny
        • Język niemiecki
        • Grzegorz Ostromecki
        • Finalista
        • Wojewódzki Konkurs z Historii
        • regionalny
        • Historia
        • Magdalena Rydzewska
        • Finalistka
        • Wojewódzki Konkurs z Biologii
        • regionalny
        • Biologia
        • Amelia Adamska
        • Finalistka
        • Wojewódzki Konkurs z Języka angielskiego
        • regionalny
        • Język angielski
        • Maya Wróbel
        • Finalistka
        • Wojewódzki Konkurs z Języka angielskiego
        • regionalny
        • Język angielski
        • Dawid Robaczewski
        • Finalista
        • Wojewódzki Konkurs z Języka angielskiego
        • regionalny
        • Język angielski
        • Justyna Soroczyńska
        • Laureatka
        • Wojewódzki Konkurs z Języka polskiego
        • regionalny
        • Język polski
        • Martyna Nosal
        • Laureatka
        • Wojewódzki Konkurs z Biologii
        • regionalny
        • Biologia
        • Dawid Bielski
        • Laureat
        • Wojewódzki Konkurs z Chemii
        • regionalny
        • Chemia
        • Dawid Bielski
        • Laureat
        • Wojewódzki Konkurs z Fizyki
        • regionalny
        • Fizyka