• Sukcesy

• Wicemistrzostwo Województwa  dla piłkarzy SP 7!!!
          • Wicemistrzostwo Województwa dla piłkarzy SP 7!!!

• 13.06.2023 14:54
          • Wicemistrzostwo Województwa dla piłkarzy SP 7!!! Bardzo mocnym akcentem zakończyli swoją przygodę sportową w szkole podstawowej piłkarze nożni klas ósmych. W rozgrywanym w Dębnie Finale Województwa zdobyli II miejsce i wywalczyli srebrne medale przegrywając krążki z najcenniejszego kruszcu tylko gorszą różnicą bramek. Warto zaznaczyć, że historycznie, w jednym roku szkolnym, podopieczni Michała Ponichtery sięgnęli po dwa medale Mistrzostw Województwa w dwóch różnych dyscyplinach zespołowych! Srebrni medaliści wystąpili w składzie: K. Anyszewski, K. Bordon, J. Garsztka, J. Filowiat, M. Goździk, Sz. Kozłowski, M. Maksalon, Sz. Pietrzak, M. Tyluś, K. Ziółkowski, F. Żmuda- Trzebiatowski. Opiekunem zespołu był Michał Ponichtera.
          • Dziewczynki z SP7 najlepsze w województwie!🥇🥈🥉

• 07.06.2023 12:37
          • Dziewczynki z SP7 najlepsze w województwie!🥇🥈🥉 To, co pokazały nasze zawodniczki na długo pozostanie w pamięci sędziów, uczestników i trenerów. Dziewczynki aż dwukrotnie zajęły całe podium. W ubiegły piątek w Złocieńcu odbył się Finał Wojewódzkich Igrzysk Dzieci w Trójboju Lekkoatletycznym Dziewcząt.
            Skok w dal 1 miejsce - Iga Wysokińska z wynikiem 441 2 miejsce - Lena Wodarczyk z wynikiem 430 3 miejsce - Adrianna Stępień z wynikiem 422 Trójbój indywidualnie 1 miejsce - Lena Wodarczyk 2 miejsce - Iga Wysokińska 2 miejsce- Adrianna Stępień Inne dyscypliny również wypadły fenomenalnie. Bieg na 60m 1 miejsce - Lena Wodarczyk 3 miejsce - Adrianna Stępień 8 miejsce - Iga Wysokińska 13 miejsce - Milena Pastuszko 22 miejsce - Izabela Grzanka Rzut piłeczką palantową 5 miejsce - Iga Wysokińska 8 miejsce - Adrianna Stępień 14 miejsce - Lena Wodarczyk 45 miejsce - Izabela Grzanka 66 miejsce - Milena Pastuszko Szkołę reprezentowały: Izabela Grzanka, Milena Pastuszko, Adrianna Stępień, Lena Wodarczyk, Iga Wysokińska. Serdecznie gratulujemy młodym zawodniczkom! Z takimi wynikami i chęcią do pracy jeszcze mnóstwo medali i pucharów przed Wami! 🏆
          • Awans do Finału Wojewódzkiego w piłce nożnej chłopców

• 06.06.2023 08:21
          • Chłopcy z "Siódemki" najlepsi w półfinale wojewódzkim w piłce nożnej! Nie przestają zadziwiać, w tym roku szkolnym, młodzi sportowcy reprezentujący Szkołę Podstawową nr 7 w Szczecinku. Przedostatnia przeszkoda w drodze do upragnionego medalu w Finale Województwa właśnie została pokonana. Występ naszych piłkarzy przeszedł najśmielsze oczekiwania i pozwolił wygrać koszaliński turniej, szeroko otwierając drogę do medalu. W półfinale dzisiejszych zawodów pokonaliśmy lepszą w drugiej drabince SP 2 Goleniów 7:2 i już wiedzieliśmy, że awans do zawodów, w którym spotkają się 4 najlepsze szkoły w województwie stał się faktem. W drugim spotkaniu gospodarz, SP 7 Koszalin gładko uporał się z drużyną ze Świnoujścia. Pozostał ostatni mecz, który decydował o rozstawieniu w wielkim finale. W nim klasą dla siebie byli nasi reprezentanci, którzy po golach M. Maksalona oraz M. Tylusia sięgnęli po zwycięstwo w całym turnieju. Finał województwa już w najbliższą środę w Dębnie Lubuskim. Trzymamy kciuki! Zwycięski zespół wystąpił w składzie: F. Żmuda- Trzebiatowski, K. Anyszewski, M. Tyluś, M. Goździk, M. Maksalon, J. Filowiat, J. Garsztka, Sz. Aniołowski, Sz. Kozłowski, Sz. Pietrzak, K. Bordon, F. Zwolan, O. Kropidłowski, K. Ziółkowski. Opiekunem zespołu był Michał Ponichtera.
          • Laureat XIV DKWR

• 18.05.2023 18:32
          • 10 maja 2023r. w Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie odbył się finał XIV Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej. Uczeń klasy Vb Szymon Kaczor został Laureatem otrzymując wyróżnienie! Organizatorem konkursu był Wydział Katechetyczny Kurii Biskupiej Koszalińsko-Kołobrzeskiej oraz CEN w Koszalinie pod patronatem Jego Ekscelencji Księdza Biskupa Zbigniewa ZielińskiegoW finale znalazło się 30 uczniów, którzy reprezentowali 19 szkół podstawowych.
            Temat tegorocznej edycji: "Wierzę w Kościół Chrystusowy".
            Z serca gratulujemy Szymonowi!😀
            Opiekunem ucznia była katechetka Agnieszka Białkowska.
          • Piłkarze SP 7 Szczecinek najlepsi w Powiecie!

• 18.05.2023 18:26
          • Piłkarze SP 7 Szczecinek najlepsi w Powiecie! Kolejny złoty medal wywalczyli młodzi sportowcy Szkoły Podstawowej nr 7. Tym razem okazali się najlepsi w najbardziej popularnej grze zespołowej na świecie- piłce nożnej. W rozgrywanych na własnych obiektach sportowych przy ulicy Krakowskiej, Mistrzostwach Powiatu Igrzysk Dzieci Szkolnej, w stawce aż 8 drużyn nasi piłkarze sięgnęli po najwyższe laury i przepustkę do Finału Regionalnego. W meczach grupowych zremisowali z SP Grzmiąca 2:2 i pokonali odpowiednio SP 6 2:1 oraz SP Biały Bór 5:1. Gra o medale to już rewelacyjne występy naszych chłopców. Uszczelniona obrona i mnóstwo sytuacji pod bramką przeciwnika pozwoliło pokonać w półfinale SP Barwice 2:0. W finale czekała rewelacja turnieju i przeciwnik z meczu grupowego SP Grzmiąca. Tym razem nasi reprezentanci nie dali konkurentom żadnych szans wygrywając 3:0. Gratulacje! SP 7: F. Żmuda- Trzebiatowski, M. Tyluś, K. Anyszewski, M. Goździk, J. Filowiat, M. Maksalon, J. Garsztka, K. Bordon, O. Kropidłowski, F. Zwolan, Sz. Aniołowski, Sz. Kozłowski, K. Ziółkowski. Opiekunem zespołu był Michał Ponichtera.
      • 2021/2022

• Jakub Majchrzak
        • Laureat
        • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z j. angielskiego. Sesja jesienna.
        • Maya Wróbel
        • Laureatka
        • Ogólnopolska Olimpiada Olimpus z j. angielskiego. Sesja jesienna.

• Lena Fiuk
        • Laureatka
        • Diecezjalny Konkurs Plastyczny “Mój Kościół na Pomorzu”
        • Religia