• Wycieczki

• 2b w Solcu Kujawskim

• 22.08.2023 17:36
          • 16 czerwca 2023r. klasa 2b była na wycieczce w Solcu Kujawskim. Uczniowie spędzili dzień w Jura Parku zwiedzając naturalnej wielkości dinozaury, słuchając ciekawostek przewodnika na ich temat. Byli też w kinie 3D i uczestniczyli w warsztatach plastycznych. Dopełnieniem atrakcji były zabawy na placu zabaw oraz  licznych karuzelach i trampolinach. Każdy przywiózł pamiątki oraz super wspomnienia 😁👍😁
          • Wycieczka na pokazy fizyki w XIII LO w Szczecinie.

• 22.08.2023 17:28
          • 06.06.2023 r. uczniowie Siódemki uczestniczyli w pokazach z fizyki w XIII LO w Szczecinie. Serdeczne podziękowania 💐 dla młodych fizyków z XIII LO, którzy zaprezentowali szereg interesujących doświadczeń — m.in od fizyki roweru, polaryzacji w optyce, przepływu elektronów przez skórę, toru magnetycznego, przez ciekły azot, aż do dzierżenia przez naszych uczniów prawdziwego miecza świetlnego 💡🔥 — pokazali, że fizyka jest piękna 🥰, że można (a nawet trzeba!) ją zrozumieć i pokochać ❤️ (przecież fizyka to cały świat, a człowiek, który nie rozumie świata będzie niestety w nim zagubiony). „Aby zapalać innych, samemu trzeba płonąć”.🔥 Podziękowania dla Dyrekcji XIII LO w Szczecinie💐 i p. Tomasza Skowrona, nauczyciela fizyki za zaproszenie do najlepszego liceum w Polsce.
          • Wycieczka kl. 1b i 0a

• 22.08.2023 17:29
          • 1 czerwca 2023r. z okazji Dnia Dziecka kl. 0a oraz 1b wraz z wychowawczyniami: p. Emilią Chmielewską oraz Renatą Wyroślak udały się na pierwszą wspólną, całodzienną wycieczkę do Doliny CharlottyPodziwialiśmy zoo z Krainą Bajek. Oglądaliśmy niesamowity pokaz nie tylko karmienia, ale umiejętności fok. Okazuje się, że są niezłymi sportowcami . Brały udział w różnych konkurencjach sportowych i wspaniale sobie radziły.
            Po długim spacerze, z apetytem zjedliśmy pyszny obiad i oddaliśmy się harcom na placu zabaw. Pomimo, że pogoda nas nie rozpieszczała, humory dopisywały. Nasz pobyt zakończyliśmy zakupem pamiątek i wieczorem wróciliśmy do domu. Będziemy miło wspominać ten wyjazd.
          • Wycieczka 8d  do Energylandii i Krakowa.
          • Wycieczka 8d do Energylandii i Krakowa.

• 22.08.2023 17:29
          • Wycieczka od 28.05.2023r - 31.05.2023r. pociągiem🚄 do Energylandii 🎢🎡🎠 i Krakowa, klasy 8 d 👧👶 z wychowawcą p. Dorotą Bielską i opiekunem p. Karoliną Stempień, dostarczyła wszystkim niezapomnianych wrażeń. Największe i najszybsze Roller Coastery Hyperion i Zadra były okazją do zmierzenia się ze strachem oraz gwarantowały zabawę na najwyższych obrotach.
          • Wycieczka 8b do Czaplinka

• 22.08.2023 17:29
          • Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 8B wraz z wychowawczynią pojechali  pociągiem PKP na wycieczkę do Czaplinka.  Dla niektórych uczniów był to pierwszy w życiu przejazd tym środkiem transportu. W Czaplinku młodzież aktywnie spędziła czas w parku linowym. Impreza zakończyła się pieczeniem kiełbasek i pianek na ognisku. Było miło i wesoło.smiley