• Projekty edukacyjne

• Projekt Pomorze Zachodnie - Wsparcie Psychologiczno - Pedagogiczne

• 04.05.2023 14:36
          • Miasto Szczecinek realizuje projekt grantowy pn. POMORZE ZACHODNIE – WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO - PEDAGOGICZNE (dalej Projekt) współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego Działanie 7.7 Wdrożenie programów wczesnego wykrywania wad rozwojowych i rehabilitacja dzieci z niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnościami oraz zagrożonych niepełnosprawnością oraz przedsięwzięć związanych z walką i zapobieganiem COVID-19 Regionalny Program Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, typ projektu 2f grantowego dla jednostek samorządu terytorialnego i ich jednostek organizacyjnych na finansowanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla uczniów – z uwagi na zwiększone zapotrzebowanie w tym zakresie wynikające z pandemii COVID-19, na postawie umowy nr WWS/28/2022 z dnia 7 marca 2022 r. o powierzenie grantu.

• Zajęcia projektowe

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi zajęć w ramach projektu
          • Biologia z językiem angielskim
          • Geografia z językiem angielskim