• Matematyka w komputerowej pigułce

• 26.01.2023 12:22
        • Głównym założeniem  innowacji Matematyka w komputerowej pigułce jest przygotowanie uczniów do zdobywania wiedzy z matematyki poprzez użycie nowoczesnych programów i technologii, przy jednoczesnym wykorzystaniu elementów oceniania kształtującego w procesie uczenia się.
          Wprowadzona innowacja  ma na celu również wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktyczno - wychowawczego, rozbudzenie i poszerzenie zainteresowań uczniów.
          Istotnym elementem innowacji jest wprowadzenie elementów oceniania kształtującego, uczeń na bieżąco będzie informowany jakie zagadnienia z treści programowej opanował i co jeszcze musi udoskonalić. Efekty nauczania będą monitorowane na bieżąco, poprzez ocenę pracy uczniów na platformach edukacyjnych.
        • Innowacja - Matematyka w komputerowej pigułce.
          Przeznaczona jest dla klas 4 b i d.
          Realizowana od października do maja roku szkolnego 2022/2023.
          Autor: Alina Bochenek
          Realizatorzy innowacji : Alina Bochenek,Karolina Stempień.

Etapy realizacji:

- Uczniowie klasy 4 b na lekcji matematyki w formie zabawy przy wykorzystaniu tablicy interaktywnej utrwalali mnożenie sposobem pisemnym 😊🤗👏😀.

Więcej zdjęć w Albumie fotograficznym....