• Dzień w Świetlicy

• Wrzesień w szkolnej świetlicy

• 01.10.2024 13:54
        • We wrześniu z radością wróciliśmy do szkoły. Na świetlicy szkolnej uczniowie mają okazję nie tylko do odpoczynku po skończonych lekcjach, ale również do rozwijania swoich zainteresowań i nawiązywania nowych znajomości. Wspominając czas odpoczynku uczniowie wykonali wakacyjne pocztówki, opowiadając swoje przygody. Obchodziliśmy pierwsze świetlicowe święto kropki - z tej okazji uczniowie wykonywali liczne prace plastyczno-techniczne, zręcznościowe i logiczne. Pierwszy miesiąc roku szkolnego był wyjątkowo ciepły dlatego uczniowie chętnie spędzali czas na świeżym powietrzu rozwijając swoje zainteresowania sportowe. Wrzesień to także początek kalendarzowej jesieni, a jak jesień to mnóstwo pomysłów na aktywne spędzanie czasu.
        • Świetliczaki chętnie wykonywali liczne prace plastyczne oraz ozdoby, które pozwoliły wprowadzić do świetlicy pogodną atmosferę. Uczniowie wykonali między innymi: jesienne zwierzątka, grzybki 3d, panią jesień oraz kosze z darami jesieni. ​​​​​​Świetliczanki mają jeszcze pełno pomysłów na nowe aktywności, także październik będzie również bogaty w nowe doświadczenia.