• Imprezy szkolne klas 0 - 3

• Wycieczka kl.2b na warsztaty rzemiosła artystycznego.

• 06.02.2024 13:38
        • 26.10.2023r. Klasa 2b wraz z wychowawczynią R. Wyroślak udała się na wycieczkę do koszalińskiego muzeum.
          Dzieci nie tylko poznały twórczość Marca Chagalla poprzez zwiedzanie wystawy malarstwa tego wybitnego artysty, ale miały też możliwość wykorzystania odbitek będących interpretacją zagadnień biblijnych przy dekorowaniu płóciennych toreb.
          Z muzeum udaliśmy się do Castoramy na warsztaty. Wizytę rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu traktującego o pochodzeniu drewna i jego wyrobach, a następnie przeszliśmy spacerkiem po Castoramie. Pobyt w sklepie zakończyliśmy warsztatami, które polegały na samodzielnym wykonaniu skrzynki na narzędzia. Gwoździe i młotki poszły w ruch. Dostaliśmy również różnokolorowe naklejki do ozdoby.

Wróciliśmy do Szczecinka bogatsi o wiedzę i doświadczenie, a rodzice o upominki. Mamy obdarowaliśmy płócienną torbą na zakupy z grafiką Chagalla, a tatusiów - drewnianą skrzynką na narzędzia.

Bardzo dziękuję Pani Krysi Kuszmar, dzięki której mieliśmy tyle atrakcji i naszej kochanej mamie - Pani Asi Radzińskiej za opiekę podczas wycieczki i zaangażowanie.