• Hello English! – gry i zabawy w języku angielskim

• 22.11.2022 13:24
        • W roku szkolnym 2022/2023 w klasie 1B nauczyciel języka angielskiego - mgr Agnieszka Borek będzie realizowała innowację pedagogiczną "Hello English" - gry i zabawy w języku angielskimNauczanie języka angielskiego jest bardzo ważnym etapem w życiu każdego dziecka. Oprócz struktur gramatycznych i leksykalnych istotną rolę odgrywa słownictwo tematyczne. Niniejsza innowacja przeznaczona jest dla uczniów klasy 1b. Poszerza ona wiedzę dzieci o nowe słownictwo tematyczne. Skupia się na nieznanych im dotąd grach i zabawach językowych.
        • Celem niniejszej innowacji jest również popularyzacja języka angielskiego oraz zapewnianie kontaktu z językiem w formie zabawowej. Uczniowie przygotują się  do wykorzystania znajomości języka angielskiego w różnych sytuacjach życiowych. Innowacja opiera się na przekonaniu, iż dzieci które w najwcześniejszych latach swego życia zetkną się z językiem angielskim, będą lepiej przygotowane do nauki tego języka w dalszych latach.