• Pierwszy krok w szkole - innowacja

• 17.11.2022 12:50
        • Innowacja pedagogiczna dla uczniów rozpoczynających naukę „Pierwszy krok w szkole” przeznaczona jest dla uczniów klas pierwszych na rok szkolny 2022/2023. Innowacja ma na celu zapoznanie uczniów i rodziców ze środowiskiem szkolnym, poznanie umiejętności i możliwości uczniów, włączenie uczniów klas pierwszych w życie, tradycje i zwyczaje szkoły. Innowacja ma za zadanie pomóc uczniom w pokonaniu lęków i obaw związanych z wejściem w nowe środowisko, włączenie się do grona rówieśników i poznanie swoich nauczycieli. Innowacja będzie trwała przez okres 4 miesięcy (IX 2022-XII 2023). Prowadzona będzie przez wychowawczynie klas pierwszych (A. Jaroszyńską, R. Wyroślak, I. Jaczewską, J. Chlebos).