• Klasa 3 c na warsztatch kulinarno – techniczno – artystycznych.

• Uczniowie klasy 3c podczas warsztatów zorganizowanych przez firmę Gawex Media oraz hotel Quattro poznały, magiczny świat przesyłania obrazu i dźwięku do odbiorników telewizyjnych. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak programy telewizyjne z satelity znajdują się w "kablu" ich telewizji. Uczniowie wcieli się także w role kucharzy, piekąc przepyszne pizze oraz przygotowując zdrowe, owocowe koktajle. Na koniec warsztatów dzieci, jak przystało na porządnych ogrodników zasadziły roślinki i artystycznie je przyozdobiły, zaczęły przypominać piękne, wiosenne, odlatujące ku niebu balony…. 🎈🪻🍕📺
          • Dzień Czekolady w klasie 3d

• Dzień Czekolady w klasie 3d Poznaliśmy historię powstawania czekolady,od hodowli kakaowca po produkcję czekolady, znaczenie logo FAIRTRADE oraz samodzielnie zrobiliśmy czekoladowe muffiny.
          • Wiosna w szkolnej świetlicy

• Choć za oknem szaro i ponuro to wśród nas jest wiosna … Uczniowie świetlicy szkolnej uczestniczyli w różnorodnych zajęciach ukazujących uroki tej kolorowej, pachnącej i radosnej pory roku smiley
          • Oświadczenie

• W terminie od 16.04.2024r. do 23.04.2024r. (po ogłoszeniu list dzieci przyjętych do szkoły - 15.04.) należy złożyć pisemne oświadczenie, w sekretariacie lub wysłać na email szkoły: sp7szczecinek@wp.pl czy dziecko będzie od 1 września 2024r. uczęszczać do Szkoły Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku.

Oświadczenie 0

Oświadczenie Klasa 1

• Jezioro- woda i jego mieszkańcy- lekcja w 2a

• Klasa 2a wraz z wychowawczynią Alicją Jaroszyńską kolejny raz uczestniczyła w zajęciach w Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior . Tym razem tematem spotkania było „ Jezioro- woda i jego mieszkańcy”. Jak zawsze zajęcia były ciekawe i wzbogaciły nas o nową wiedzę i doświadczenia.

• Konkurs plastyczny -Wielkanocne jajo dla uczniów klas trzecich

• 21 marca odbył się Konkurs plastyczny ,,Wielkanocne jajo’’. Uczniowie klas trzecich wykonali według własnych pomysłów piękne prace, które zdobią korytarz B2 1p. Nagrody otrzymają na apelu podsumowującym 2 sem. 🐣
              Organizatorkami konkursu były: J. Chalusiak, A. Paszkiel i J. Chlebos
                      Rozstrzygnięcie konkursu plast. dla klas trzecich ,,Wielkanocne jajo,,
              1.m Wiktoria Stuła 3 b, Mikołaj Woźnicki 3 b
              2.m Zuzia Pianowska 3 a, Staś Matys 3 d
              3.m Antosia Nawrot 3 d, Pola Misiewicz 3b
              Gratulujemy 😁

• Dzień Otwarty w SP7 Szczecinek

• 26 marca 2024r., we wtorek, w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich odbyło się święto przyszłorocznych pierwszaków - czyli Dzień Otwarty. Pojawiło się wyjątkowo dużo Rodziców i dzieci. To znaczy, że Siódemka cieszy się popularnością, która niewątpliwie wzrośnie po wizycie w szkole, ponieważ Dyrekcja i Grono Pedagogiczne przygotowali mnóstwo atrakcji - i dla młodszych , i dla starszych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie!

• Lekcje WOS-u z Panem Dyrektorem

• Uczniowie klas ósmych mieli okazję 25 marca wziąć udział w niecodziennej lekcji WOS-u. Tradycją naszej szkoły są spotkania młodzieży z Panem Dyrektorem Maciejem Kaźmierskim, który czerpiąc ze swojego doświadczenia, opowiedział o parlamentaryzmie i samorządności. Zebrani dowiedzieli się jak wygląda współpraca między miastem a powiatem i poznali procedurę głosowania w wyborach powszechnych. Ponadto nauczyli się na czym polega bierne i czynne prawo wyborcze, zrozumieli jak wygląda praca na rzecz samorządu i jakie są jej cele.
              Uczniowie z zaciekawieniem i uwagą uczestniczyli w lekcji. Nie zabrakło wspólnej dyskusji i wielu pytań, na które uzyskali fachowe odpowiedzi.
              Spotkanie z Panem Dyrektorem było dla uczniów świetną okazją do poszerzenia wiedzy, a przede wszystkim przygotowaniem do aktywnego udziału w życiu społecznym.