• Imprezy szkolne klas 4 - 8

• Pinokio-magiczna kukiełka w klasie  4a i 4d.

• 29.03.2023 16:58
          • Pinokio to drewniany pajacyk, wystrugany przez stolarza Dżeppetta z kawałka magicznego drewna. W klasie 4a i 4d na lekcji języka polskiego powstały równie magiczne kukiełki. Pomysłowość uczniów była ogromna. Sami zobaczcie jakie piękne pajacyki powstały.
          • Klasa 4c i 5d na spektaklu pt. Pipi

• 29.03.2023 14:58
          • 28 marca 2023r. uczniowie klasy 4c i 5d Szkoły Podstawowej nr 7 w Szczecinku wyjechali do Bałtyckiego Teatru Dramatycznego  w Koszalinie na spektakl pt.,,Pipi".Przedstawienie zrobiło na uczniach duże wrażenie...Po spektaklu zwiedzaliśmy teatr...
          • Let's cook -  projekt w klasie 6d
          • Let's cook - projekt w klasie 6d

• 21.03.2023 08:45
          • Kto powiedział, że nie można połączyć doskonalenia znajomości języka angielskiego z rozwijaniem umiejętności kulinarnych? To świetny sposób na wzbogacenie słownictwa z jakże smakowitym efektem! Uczennice klasy 6d podczas projektu "Let's cook" mogły w praktyczny sposób wykorzystać swoją wiedzę językową zdobytą podczas lekcji ze swymi zdolnościami kulinarnymi, aktorskimi oraz informatycznymi.
          • Święto Liczby Pi

• 21.03.2023 08:21
          • Uczniowie klasy 4b, 6c, 7a, 8b i 8d na lekcji matematyki świętowali ,,Międzynarodowy Dzień Matematyki - Święto Liczby Pi". Najmłodsza z klas miała za zadanie rozwiązać rebusy, w których pojawiała się liczba Pi, natomiast w klasach starszych pojawił się projekt pt.,,Miasto Pi na niebie"👍😃📘🌇🌍🏙️
          • Prace uczniów na kółku biologicznym.

• 07.03.2023 16:51
          • Kreatywność dzieci i młodzieży można rozwijać na wiele sposobów. Oto niektóre z zadań wykonywanych w ostatnim czasie przez uczniów z kółka biologicznego. Prawda,że biologia jest ekstra? 😉🙂
          • Szkolny Konkurs Matematyczny - Mistrz Logicznego Myślenia

• 03.03.2023 20:11
          • Dnia 28.02.2023r. odbył się Szkolny Konkurs Matematyczny pt.,,Mistrz Logicznego Myślenia". Brały w nim udział uczniowie klas 6 i 7. Konkurs polegał na rozwiązywaniu łamigłówek logicznych. Laureatami konkursu zostali: I miejsce: Filip Kluz kl. 6d II miejsce : Jakub Kwiatkowski kl. 7a III miejsce: Szymon Mikołajczak kl. 6a Wyróżnienie: Stanisław Filipek kl. 7a Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych konkursach👏👏✍️🎊🎉🏅🏆😊
          • Zajęcia z programowania robotów z klocków Lego

• 26.01.2023 08:56
          • Na dzisiejszych zajęciach koła informatycznego uczestnicy zajmowali się składaniem robotów z klocków lego, które w przyszłości będą programowane. Zestawy Klocków Lego MindStorms zostały zakupione w ramach projektu #Laboratoria przyszłości .
          •  Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej -cd.
          • Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej -cd.

• 17.01.2023 10:23
          • Kolejny ciąg spotkań z cyklu  Apteczka pierwszej pomocy emocjonalnej. Tym razem dostrzegaliśmy dobre strony, budowaliśmy poczucie własnej wartości. Zadaniem dzieci było wskazanie pozytywnych cech, talentów i zainteresowań,za które siebie nawzajem cenimy i lubimy.