• Imprezy szkolne klas 4 - 8

• Kreatywny Ninja po raz czwarty zawitał do Szkoły Podstawowej nr 7

• 20.06.2022 10:54
        • Dobiega końca czerwiec, a w raz z nim czwarta edycja projektu edukacyjnego „Kreatywny Ninja” dedykowanego wszystkim ósmoklasistom ze  szczecineckich szkół publicznych. W SP nr 7 w zajęciach wzięło udział 6 klas ósmych, każda z nich uczestniczyła w 3 godzinnych zajęciach z twórczego myślenia.

• Program KREATYWNY NINJA  to dodatkowe lekcje kreatywności podczas których uczniowie dowiedzieli się  co to znaczy być kreatywnym i jak rozwijać swój twórczy potencjał. Poznali proste i praktyczne narzędzia, które pozwolą im  twórczo rozwiązywać problemy i tworzyć duże ilości  nowych rozwiązań. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się  czym jest inspiracja i jak jej  poszukiwać. Zobaczyli także jak tworzyć nowe  połączenia i myśleć poza schematem.  Ważną częścią tych zajęć  było także  poznanie zasad pracy kreatywnej w grupie, a  także  dobra zabawa i przyjazna atmosfera, która sprzyja myśleniu i zapamiętywaniu informacji.”