Zdrowa lekcja

owoceOd września 2016r. realizowane są działania związane z promocją zdrowia w klasach IVd, Vd i VIb. Działania są realizowany na godzinach wychowawczych przez wychowawczynie: p. Alinę Bochenek, p. Gabrielę Skowrońską i p. Monikę Bierłę. "Zdrowe lekcje" mają za zadanie wyrobienie w uczniach nawyku zdrowego odżywiania się. Raz w miesiącu klasa wspólnie spożywa "zdrowe" śniadanie. Produkty dostarczane są z Gospodarstwa Ekologicznego w Juchowie. Zaangażowanie uczniów w czasie lekcji jest duże. Widać, że wspólne przygotowywanie posiłków sprawia im ogromną radość.

2011 Zdrowa lekcja .