Wykład "Używki i ich szkodliwość"

IMG 811919 marca 2015r. pani Izabela Rudy z Powiatowej Stacji Sanitarno - Epidemiologicznej w Szczecinku, przeprowadziła prelekcję z uczniami klas IV - VI. Tematem prezentacji były Używki i ich szkodliwość.

IMG 8118

Uczniowie dowiedzieli się o zagrożeniach wynikających z palenia papierosów, picia alkoholu czy zażywania narkotyków i dopalaczy.

IMG 8119

IMG 8120

Z dużym zainteresowaniem uczniowie wysłuchali pogadanki i obekjrzeli materiały przegotowane przez naszego gościa.

2011 Wykład "Używki i ich szkodliwość".