Tydzień promocji zdrowia w SP7 2015

promocjaW dniach 16 - 20 marca 2015 odbyła się w naszej szkole akcja, której celem było rozpropagowanie wśród uczniów zdrowego stylu życia. W bieżącym roku szkolnym działania skierowane były na uświadomienie uczniom szkodliwości używek, znaczenia drugiego śniadania oraz aktywności fizycznej.

Program akcji:

I - III Dzień - 16.03. i 18.03.2105r.

"Zdrowe drugie śniadanie" - Pogadanki na temat znaczenia drugiego śniadania w diecie dziecka prowadzone przez dietetyków z ZS nr 2 im. Księcia Warcisława w Szczecinku. Samodzielne przygotowywanie kanapek przez uczniów SP7 z pomocą uczniów z ZS nr 2.

II Dzień - 17.03.2015

Rozwieszenie w holu szkoły prac wykonanych przez uczniów w ramach konkursu na najciekawszy plakat "Używkom mówię nie"

IV Dzień - 19.03.2015

Prezentacja multimedialna przeprowadzona przez p.I. Rudy pracownika PSSE Szczecinek. Tematem spotkań z uczniami było uświadomienie im szkodliwości używek.

V Dzień - 20.03.2015

"Spartakiada" - gry i zabawy sportowe - cykliczna impreza organizowana przez Samorząd Uczniowski

2011 Tydzień promocji zdrowia w SP7 2015.