Tydzień Promocji Zdrowia 2018

promocjaOd 21.03.2018r. do 27.03.2018r. w naszej szkole trwać będzie TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIAMiesiąc temu ogłosiliśmy Rodzinny Konkurs - OWOCE I WARZYWA W 3D. Na konkurs napłynęło 45 prac, które nasi uczniowie wykonali w domu wspólnie z całymi rodzinami. W holu naszej szkoły jest wystawa wszystkich prac które biorą udział w konkursie. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w pierwszej połowie kwietnia. W tym czasie odbędą się jeszcze...

22 i 23 marca -  WARSZTATY KULINARNE - ZDROWE DRUGIE ŚNIADANIE.

Jest to impreza cykliczna organizowana przy współpracy z dietetykami i uczniami  z Zespołu Szkół nr 2 im. Warcisława IV w Szczecinku. W warsztatach biorą udział uczniowie z kl. III i IV. Na warsztatach dowiadują się oni co powinni jeść na drugie śniadanie, a czego unikać. Po krótkiej prelekcji przygotowują  samodzielnie kanapki i wspólnie spożywają drugie śniadanie.

26 i 27.03.2018r przeprowadzimy konkurs wiedzy o zdrowiu dla kl. IV- VI. 26.03.2018 w konkursie rywalizować będą kl. V i VI , a 27.03.2018r klasy IV.

IMG 9094

2011 Tydzień Promocji Zdrowia 2018.