Profilaktyka uzależnień

1515156637 logoW roku szkolnym 2017/2018 nawiązałyśmy współpracę ze szczecinecką „Patronką”, która zaowocowała cyklem zajęć dla uczniów klas gimnazjalnych i siódmych, ich rodziców i nauczycieli. W I semestrze odbyły się spotkania z rodzicami, które przeprowadził mgr Kamil Osiński, psycholog, licencjonowany terapeuta z dziedziny uzależnień. Na spotkaniu poruszane były tematy:

1. Jak rozmawiać z dzieckiem nt. środków psychoaktywnych.

2. Jak rozpoznać, czy moje dziecko próbuje narkotyków, dopalaczy.

3. Gdzie szukać pomocy?

Pan Kamil Osiński prowadzi warsztaty z naszymi uczniami, na których omawiają tematy związane z profilaktyką uzależnień. Program trwa od grudnia 2017 do końca marca 2018.

Szkolni koordynatorzy programu: mgr Iwona Rutowska,  mgr Ewa Ludwisiak-Kołacz

2011 Profilaktyka uzależnień.