Zdrowe kanapki

15 listopada 2017r. uczniowie klasy 4b wraz z wych. p.Malwiną Rosą-Pawlik na lekcji wychowawczej zabawili się w kucharzy. Dzieci przyniosły mnóstwo zdrowej żywności, a wśród niej: pełnoziarniste pieczywo, ogórki, pomidory, sałaty, kiełki, rzodkiewki, szczypiorek i wiele, wiele innych warzyw. Nie zabrakło też miodu, wędliny, sera czy jajek.

Po zrobieniu smakowitego śniadania wszyscy ochoczo zabrali się do jedzenia. Uczniowie pamiętali również o poczęstowaniu kanapkami wszystkich pracowników szkoły.

2011 Zdrowe kanapki.