Zdrowe kanapki w 4c

IMG 827615 listopada 2017r. nasza klasa 4c przygotowała lekcję na której uczniowie konponowali własne zdrowe, pomysłowe, kolorowe kanapki. Bawiąc się próbowaliśmy nowych smaków i połączeń. Szczególnym zainteresowaniem na stole śniadaniowym cieszyły się kiełki rzodkiewki. Szczególne podziękowania składamy naszym kochanym mamom i wychowawczyni p. Anecie Chęcińskiej, które pomogły zorganizować nam tę ciekawą lekcję. My wiemy jak jeść zdrowo!!!

Klasa 4c

2011 Zdrowe kanapki w 4c.