Wycieczka do Juchowa

PA190027W ramach realizacji innowacji „Żyj zdrowo – czuj się bombowo”, klasa II b wraz z wych. Agnieszką Paszkiel i p. Kamińską wybrała się na wycieczkę do Gospodarstwa Ekologicznego im. S. Karłowskiego w Juchowie. Dzień obfitował w mnóstwo atrakcji oraz zdobywanie wiedzy.

PA190022

Było to:

- rozpoznawanie rodzajów zbóż,

- poznanie pracy piekarza,

- pieczenie własnoręcznie według poznanego przepisu swojej chałki,

- zapoznanie się z pracą gospodarza w gospodarstwie ekologicznym,

- karmienie małych krów,

- jedzenie zdrowego śniadanka ze świeżutkim mlekiem,

- czas na zabawę.

PA190058

Tak więc było mądrze, smacznie, zdrowo i wesoło!

Kilka godzin spędzonych w gospodarstwie wszystkie dzieci z pewnością będą długo pamiętały a wiedza, którą wyniosły przyda się w szkole, w domu i na co dzień.

2011 Wycieczka do Juchowa.