Klasa IIc w gospodarstwie ekologicznym w Juchowie

Image0009Program wycieczki obejmował: robienie ciasta i pieczenie bułeczek. Następnie dzieci w odpowiednich strojach jako mali gospodarze mogli nakarmić i posprzątać w oborach dla krówek. Po pracy smakowaliśmy zrobione wcześniej bułeczki i piliśmy mleczko prosto od krowy, które bardzo nam smakowało. Na zakończenie odbyły się swobodne zabawy na łące.

Image0007

Podczas wycieczki towarzyszyła nam siostra Alberta i pani Balkowska.

Za co serdecznie dziękuje w imieniu swoim i dzieci.

Wychowawca: Monika Granica

2011 Klasa IIc w gospodarstwie ekologicznym w Juchowie.