Wycieczka do Gdańska - Gdyni klasy II A i II C

20160518 112705Program wycieczki obejmował zwiedzanie ZOO w Gdańsku, następnie pojechaliśmy do Gdyni gdzie w Centrum Nauki Experyment bawiliśmy się niesamowicie, przy czym wykonywaliśmy bardzo ciekawe doświadczenia. Po chwili przerwy udaliśmy się na zakupy gdzie dzieci mogły kupić wymarzone pamiątki. Kolejnym punktem programu było zwiedzanie Oceanarium.

20160518 141613

Wychowawcom klas Pani Danusi Kozłowskiej i Pani Monice Granica towarzyszyła i pomagała siostra Alberta i Pani Taszer za co ogromnie dziękujemy.

2011 Wycieczka do Gdańska - Gdyni klasy II A i II C.