Obóz zimowy 2018

P1230351Już po raz 12 grupa trzydziestu czterech uczniów naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 2 w czasie ferii zimowych wyjechała na obóz narciarski, zorganizowany przez p.Tomasza Knajdrowskiego. Obóz trwał od 21 do 27 stycznia 2018r. w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou. Oprócz głównego organizatora uczniami opiekowali się także nasi szkolni nauczyciele:  p.Agnieszka Paszkiel i  p.Zbigniew Lewicki, z G 2 p.Radosław Szczuko oraz zaprzyjaźniony ze szkołą p.Jan Lewandowicz.

P1250364

Uczestnicy zakwaterowani byli w hotelu „Roxana”, który znajdował się na wzgórzu kompleksu narciarskiego „Studenov”. Znaczną część każdego dnia spędzali na stokach narciarskich. Tym razem aura dopisała, śniegu było pod dostatkiem, więc dzieci w  4 grupach dzielnie uczyły się podstaw jazdy na nartach lub doskonaliły zdobyte wcześniej umiejętności. Zajęcia odbywały się w godz. 10.00.– 16.00. Więcej zdjęć w Galerii...

P1250378

Pozostałą część dnia wypełniał głównie wypoczynek, także spacery po okolicy. Górski klimat, piękne widoki i śnieg, sprawiły, że wyjazd był bardzo udany. Wszystkim dopisywały humory. Dzieci nawiązały nowe znajomości, młodsze świetnie zintegrowały się ze starszymi. Wszyscy zdobyli nowe umiejętności narciarskie, co było głównym celem obozu.

Przygotował: p.Tomasz Knajdrowski

2011 Obóz zimowy 2018.