Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wycieczka 1b do CEEIRJ w Szczecinku

IMG 20191118 09015618 listopada 2019r. klasa Ib wraz z wychowawczynią p. Renatą Wyroślak i p. Pawłem Mironowiczem - nauczycielem geografii udali się do Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku na bardzo ciekawą lekcję tematyczną przygotowaną przez edukatorów centrum. 

 

Czytaj więcej...

Wycieczka 3a do Gdańska i Gdyni

IMG 08854 czerwca 2019r.  klasa 3a wraz z wych. Alicją Jaroszyńską wybrała się na wycieczkę do Gdańska i Gdyni.Pogoda nam dopisała. Program był napięty i bardzo ciekawy. Naszą wyprawę zaczęliśmy od spaceru w ZOO, potem wspaniały pobyt w Centrum Nauki Eksperyment, pyszny obiad na Bulwarze i niezwykłe okazy w Oceanarium.

Oczywiście nie obyło się bez zakupu pamiątek, które będą nam przypominały ten super wyjazd.   

Czytaj więcej...

Obóz zimowy 2019

narty 2019 001Kolejny raz 36 osobowa grupa uczniów naszej szkoły oraz uczniów szczecineckich gimnazjów, a nawet Ogólniaka, w czasie ferii zimowych wyjechała na obóz narciarski, zorganizowany przez p.Tomasza Knajdrowskiego. Obóz trwał od 03 do 09 lutego 2019r. w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou Oprócz głównego organizatora uczniami opiekowali się także nasi szkolni nauczyciele: p.Agnieszka Paszkiel i p.Zbigniew Lewicki, a także zaprzyjaźnieni ze szkołą: p.Jan Lewandowicz i p.Iwona Rynarzewska - Zaleska

Czytaj więcej...

Klasa 2a i 3e w Toruniu

P124031112 czerwca 2018r. Toruń przywitał klasy IIa i IIIe słońcem. Wraz z wychowawczyniami p.Alą Jaroszyńską i Renią Balcer- Klain wyruszyliśmy na zwiedzanie zabytków miasta. Spacerując po Starówce, widzieliśmy Krzywą Wieżę, Pomnik oraz Muzeum Mikołaja Kopernika. Dla ochłody, zjedliśmy wielkie lody. Wiele emocji dostarczyła nam wizyta w Planetarium, gdzie udaliśmy się w podróż po Układzie Słonecznym.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Parku Dinozaurów w Łebie

Słoneczny dzień, lekki wiaterek i uśmiech na twarzach towarzyszył uczniom klasy 1b i 2b podczas wycieczki do Parku Dinozaurów w Łebie. Maszerując pięknymi szlakami podziwialiśmy różne dinozaury. Widzieliśmy i skorzystaliśmy z napędzanych pedałami pojazdów Flinstonów. Gościliśmy w pradawnej chacie i grocie zamieszkiwanej przez Neandertalczyków. Zwiedziliśmy Mini Zoo z kozami, osłami..., Wioskę indiańską, labirynt luster oraz Zamek strachów i Bajlandię. Miłym akcentem wycieczki były zajęcia rekreacyjne na placu zabaw, wyposażonego w różnorodne zjeżdżalnie, tory przeszkód, wspinaczki i wiele innych atrakcji. Bardzo zmęczeni, ale pełni wrażeń  i fantastycznych wspomnień wróciliśmy do domu. 

 

Zielona szkoła 3b

P6110131W dniach 11 – 15.06.2018 r. klasa III b przebywała na zielonej szkole w Borowicach. Wyjazd zorganizowała wych. Agnieszka Paszkiel oraz kierownik wyjazdu Tomasz Knajdrowski. W trakcie pobytu dzieci uczyły się według przygotowanego przez nauczycieli materiału oraz zdobywały wiedzę o otaczającym środowisku w bezpośrednim jego kontakcie.

Czytaj więcej...

Wycieczka do Londynu

1Ten rok szkolny jest naprawdę szczególny. Tyle zmian, nowe szkolne korytarze, nowi koledzy, koleżanki. Nie zabrakło również ciekawych lekcji, wycieczek i pokazów. Właśnie! Przecież mowa o wycieczce. Nasza wycieczka do Londynu to niesamowita przygoda dla naszych uczniów i opiekunów - przygoda trwająca 6 dni. Zacznijmy od początku…

Czytaj więcej...

Wycieczka Ib do lasu

20180220 09265620 lutego 2018r. wybraliśmy  się do lasu w okolice Kucharowa. Celem tej wycieczki było uwrażliwienie  na potrzeby dokarmiania zwierząt leśnych zimą. Udaliśmy się do lasu z torbami pełnymi warzyw,  ziarna i innych przysmaków przyniesionych wcześniej do szkoły. Po wysłuchaniu  interesujących opowieści o lesie i jego mieszkańcach oraz o konieczności dokarmiania zwierząt w okresie zimowym przeszliśmy do paśnika, by rozrzucić karmę.

Czytaj więcej...

Obóz zimowy 2018

P1230351Już po raz 12 grupa trzydziestu czterech uczniów naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 2 w czasie ferii zimowych wyjechała na obóz narciarski, zorganizowany przez p.Tomasza Knajdrowskiego. Obóz trwał od 21 do 27 stycznia 2018r. w czeskiej miejscowości Rokytnice nad Jizerou. Oprócz głównego organizatora uczniami opiekowali się także nasi szkolni nauczyciele:  p.Agnieszka Paszkiel i  p.Zbigniew Lewicki, z G 2 p.Radosław Szczuko oraz zaprzyjaźniony ze szkołą p.Jan Lewandowicz.

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2017/2018

Wycieczki szkolne zorganizowane w roku szkolnym 2017/2018

Zielona szkoła 2b

P6100021W dniach 10.06. – 13.06.2017 r. klasa II b przebywała na zielonej szkole w Borowicach koło Karpacza. Wyjazd zorganizowała wych. Agnieszka Paszkiel oraz kierownik wyjazdu Tomasz Knajdrowski. W trakcie pobytu dzieci uczyły się według przygotowanego przez nauczycieli materiału książkowego oraz zdobywały wiedzę o otaczającym środowisku w bezpośrednim jego kontakcie. Uczniowie zapoznając się z krajobrazem górskim zwiedzili następujące miejsca:  wodospady – Kamieńczyka i Podgórnej,  zdobyli Chojnik -  gdzie widzieli ruiny zamku, weszli na górę św. Anny, gdzie zwiedzali uroczą kapliczkę ze źródełkiem, a także byli w Karpaczu, gdzie widzieli świątynię Wang oraz skocznię narciarską „Orlik”  i w Szklarskiej Porębie zjeżdżali górskimi wagonikami.

Czytaj więcej...

Wycieczka rowerowa - 4d

IMG 20170622 164922Dnia 23 czerwca 2017r. uczniowie klasy IV d wraz z wychowawczynią Aliną Bochenek  i rodzicami udali się na wycieczkę rowerową wokół jeziora Trzesiecko. Wycieczka miała na celu podsumowanie całego roku jak również integrację dzieci i rodziców. Piękna pogoda, uśmiechy na twarzach sprawiły, że wyjazd był bardzo udany. W przyszłym roku szkolnym, również planujemy taką wycieczkę.   

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Sokolca - 4d

IMG 20170518 201710W dniach 15-19 maja 2017r. klasa IV d wraz z wychowawczynią Aliną Bochenek udali się na pięciodniową wycieczkę do Sokolca. Podczas tego wyjazdu uczniowie mięli mnóstwo atrakcji. Mieli możliwość wejścia na najwyższe wzniesienie Gór Sowich, zabawy w agenta w kopalni w Nowej Rudzie jak również spływ łodzią po zalanej części podziemi w kompleksie Riese.

 

Czytaj więcej...

Wycieczka do Sławogrodu - 1a

park5.06.2017 r. uczniowie klasy Ia z wychowawczynią A.Jaroszyńską odwiedzili gród w Sławogrodzie. Dzieci na kilka godzin przeniosły sie w czasy wczesnego średniowiecza. Zwiedzali rekonstrukcję wczesnośredniowiecznej warowni, poznawali zwyczaje naszych przodków i ich wierzenia. Przenieśli się w dawny świat rycerski.  Mieli możliwość uczestniczenia  w ciekawych zabawach jak np.: chodzenie na szczudłach, jazda na nartach króla Bolka, przeciąganie liny, szukanie grzyba, pojedynek na koniach z użyciem bezpiecznych kopii, walka na bezpieczne miecze. Poznali także pracę kowala i wykuwali pamiątkowe monety. Każdy uczeń mógł zrobić swój podpłomyk, a potem go skonsumować. 

Czytaj więcej...

Wycieczka 2c do Juchowa

DSC0047729 maja 2017 my, uczniowie klasy 2c, z wychowawczynią Panią Barbarą Dobiańską oraz z Rodzicami, pojechaliśmy na wycieczkę do gospodarstwa ekologicznego Fundacji im. S. Karłowskiego w Juchowie. Na początku pojechaliśmy do Kądzielni. Tam czekała na nas Pani Danuta Sałagan, która zaprowadziła nas do ogrodu ekologicznego. Rozmowa o tym, jak smakują warzywa prosto z pola połączona była z degustacją. Następnie pojechaliśmy do Juchowa, aby własnoręcznie wypiekać smakowite "Dżdżowniczki", a także rozpoznawać zboża uprawiane w gospodarstwie Juchowo.

Czytaj więcej...

Wycieczka do PWiK

IMG 20170518 095824Dnia 18.05.2017r. klasa 2f z wychowawczynią p. Krystyną Guzdaj i z p. Anetą Świąc -przewodniczącą klasy wybrała się na wycieczkę do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Szczecinku. Oprowadzał nas p. Andrzej Pacisz, kierownik d/s uzdatniania wody. Widzieliśmy takie urządzenia jak: studnię głębionową - 120m, agregat prądotwórczy, pompy, komory napowietrzające, szafy sterująco - zasilające, chlorownię, zbiorniki wód i wiele innych.

  

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Wycieczki.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65