Dzień w świetlicy - zabawa

W świetlicy jest też czas na zabawę. Dzieci mogą bawić się i rozwijać w ten sposób swoje zainteresowania na wszelkie możliwe sposoby. Od prac ręcznych do zajęć sportowych. Jak dopisuje pogoda to wychodzą na boisko szkolne. Wykonują prace plastyczne, bawią się zabawkami znajdującymi się w świetlicy, grają w gry planszowe i mogą realizować wiele innych swoich pomysłów. Zawsze pomocą służą im nauczycielki...

IMG 8014

IMG 8017

IMG 8018

IMG 8019

IMG 8035

IMG 8040

IMG 8041

IMG 8084

IMG 8085

IMG 8090

2011 Dzień w świetlicy - zabawa.