Procedury przyjmowania uczniów do świetlicy szkolnej

swietW celu zapisania dziecka do świetlicy szkolnej należy zapoznać się z PROCEDURĄ PRZYJMOWANIA UCZNIÓW DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ  w naszej placówce:

1. Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest złożenie przez rodziców "Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej"  (obowiązująca) w terminie do 7.09. każdego roku szkolnego (kartę można pobrać ze strony lub z świetlicy).
  2. Wnioski rozpatruje Komisja Kwalifikacyjnaw składzie:
    • dyrektor lub wiecedyrektor szkoły,
    • pedagog,
    • nauczyciel świetlicy.
  3. Do świetlicy szkolnej przyjmowani są:
    • uczniowie klas I - III (wyjątkiem są rodzeństwa),
    • uczniowie rodziców pracujących,
    • uczniowie z rodzin niepełnych (rodzic pracuje),
    • uczniowie dojeżdzający bez względu na to, czy rodzice pracują.
  4. Rodzice mają obowiązek informowania nauczyciela świetlicy o nieobecności dziecka dłużej niż 14 dni lub rezygnacji z uczęszczania do świetlicy.
  5. Uczeń, który uczestniczy w lekcjach, a nie uczęszcza do świetlicy, po 14 dniach może zostać skreślony z listy wychowanków świetlicy, po pisemnym powiadomieniu rodziców.
  6. Świetlica otwarta jest w godzinach od 6.45 do 7.45 i od 11.00 do 16.00
2011 Procedury przyjmowania uczniów do świetlicy szkolnej.