Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Regulamin świetlicy 2017/2018

Obowiązujący regulamin świetlicy (pdf) szkolnej w roku szkolnym 2017/2018...

 

 

Procedury przyjmowania uczniów do świetlicy szkolnej

swietW celu zapisania dziecka do świetlicy szkolnej należy zapoznać się z PROCEDURĄ PRZYJMOWANIA UCZNIÓW DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ  w naszej placówce:

 

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - relaks

czytaniePo odrobionych lekcjach i zabawie jest też czas na relaks i odpoczynek. Można się wtedy wyciągnąć na materacach i posłuchać bajek czytanych przez p. Lucynkę. Czytanie bajek dzieciom wpływa na ich rozwój emocjonalny i umysłowy. W tym zabieganym czasie nie wszyscy rodzice mają taki moment aby czytać dzieciom. 

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - posiłki

stolowkaDzieci przebywające w świetlicy i jedzące obiady na stołówce w szkole robią to pod opieką nauczyciela z świetlicy. Dzieki temu rodzice mogą być spokojni, że dzieci zjedzą ten obiad a przy okazji nie oparzą się zupą. Pani Renia pomaga dzieciom przy nalewaniu zupy a także dopilnuje, aby zjadły wszystko i nie były głodne....

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - nauka

naukaPobyt w świetlicy szkolnej to nie tylko zabawa i czas oczekiwania na rodziców. To także miejsce gdzie dzieci odrabiają lekcje pod wprawnym okiem nauczyciela - wychowawcy - opiekuna. Dzięki temu dzieci mają fachową pomoc w lekcjach....

 

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - zabawa

W świetlicy jest też czas na zabawę. Dzieci mogą bawić się i rozwijać w ten sposób swoje zainteresowania na wszelkie możliwe sposoby. Od prac ręcznych do zajęć sportowych. Jak dopisuje pogoda to wychodzą na boisko szkolne. Wykonują prace plastyczne, bawią się zabawkami znajdującymi się w świetlicy, grają w gry planszowe i mogą realizować wiele innych swoich pomysłów. Zawsze pomocą służą im nauczycielki...

Czytaj więcej...

Portret pluszowego misia

misDzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Portret pluszowego misia”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 w Szczecinku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 27 listopada 2012 .

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Świetlica.
Powered by Joomla 1.7 Templates