Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Procedury przyjmowania uczniów do świetlicy szkolnej 2021/2022

kid

W celu zapisania dziecka do świetlicy szkolnej należy zapoznać się z PROCEDURĄ PRZYJMOWANIA UCZNIÓW DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ  w naszej placówce:

Warunkiem przyjęcia dziecka do świetlicy szkolnej jest złożenie przez rodziców "Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej" (obowiązująca) w terminie do 7.09. każdego roku szkolnego (kartę można pobrać ze strony lub z świetlicy). 

Karty zgłoszeń do świetlicy szkolnej wrzucamy do urny, stojącej w przedsionku wejścia do szkoły.

Czytaj więcej...

Zapraszamy do świetlicy!

kidŚwietlica jest miejscem, gdzie prowadzimy działania wspierające wszechstronny rozwój dziecka, wzbogacamy wiedzę o otaczającym świecie, zapewniamy pomoc w nauce, odpoczynek, rozwijanie zainteresowań oraz rozrywkę.

Nasza świetlica ma do dyspozycji dwie sale, w których to możemy spędzać miło czas odpoczywając przy różnych grach i zabawach. Jest wyposażona w zabawki, sprzęt, gry, pomoce dydaktyczne, literaturę dziecięcą, różnorodne materiały plastyczne. Zapewnia zabawę na bieżni, w sali gimnastycznej oraz w sezonie – na boisku szkolnym.

Świetlica szkolna przeznaczona jest dla uczniów, którzy ze względu na czas pracy rodziców oraz innych różnych przyczyn pozostają dłużej w szkole. Oferuje swoim wychowankom przyjemne i pożyteczne spędzenie czasu.

Czytaj więcej...

Zawitała do nas zima!

48408194 2069767719783719 4387213602856108032 nDzieci z coraz większym zainteresowaniem wyglądają przez okno w poszukiwaniu płatków spadającego śniegu. W końcu co to byłaby za zima bez śniegu! Ale zanim na dobre będzie można wyjść na sanki, nasi mali podopieczni pomogli w ozdobieniu sali świetlicowej. Dzieci z wielką chęcią wykonywały prace pastelami o tematyce zimowej. Można je podziwiać na korytarzu przed świetlicą. Natomiast na holu szkoły znajduje się szopka również wykonana przez dzieci, które spędzają czas po lekcjach na świetlicy. Jest tam cała Święta Rodzina oraz dużo różnych zwierząt i dzieci, które zebrały się aby powitać nowonarodzone Dziecię.

Zapraszamy wszystkich chętnych do oglądania i podziwiania prac naszych najmłodszych pociech!

Monika Jankowska

Czytaj więcej...

Zabawę czas zacząć!

46485693 188854925355767 9016845570899181568 nDo świetlicy zakupione zostały nowe gry i zabawki. Zabawom nie ma końca! Największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszą się tory wraz z pociągami i samochodami. Do zabawy również jest drewniany warsztat, przy którym tworzą się niemałe kolejki. Dzieci mogą bawić się w sklep, ponieważ od teraz mają ladę, a do tego kasę i wagę, na której mogą ważyć produkty. Chętne są nie tylko dziewczynki. Chłopcy również chętnie zajmują sklepik. Zakupione zostały również gry planszowe oraz rozwijające pamięć, z których korzystają zarówno młodsze i starsze dzieci.

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - relaks

czytaniePo odrobionych lekcjach i zabawie jest też czas na relaks i odpoczynek. Można się wtedy wyciągnąć na materacach i posłuchać bajek czytanych przez p. Lucynkę. Czytanie bajek dzieciom wpływa na ich rozwój emocjonalny i umysłowy. W tym zabieganym czasie nie wszyscy rodzice mają taki moment aby czytać dzieciom. 

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - posiłki

stolowkaDzieci przebywające w świetlicy i jedzące obiady na stołówce w szkole robią to pod opieką nauczyciela z świetlicy. Dzieki temu rodzice mogą być spokojni, że dzieci zjedzą ten obiad a przy okazji nie oparzą się zupą. Pani Renia pomaga dzieciom przy nalewaniu zupy a także dopilnuje, aby zjadły wszystko i nie były głodne....

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - nauka

naukaPobyt w świetlicy szkolnej to nie tylko zabawa i czas oczekiwania na rodziców. To także miejsce gdzie dzieci odrabiają lekcje pod wprawnym okiem nauczyciela - wychowawcy - opiekuna. Dzięki temu dzieci mają fachową pomoc w lekcjach....

 

Czytaj więcej...

Dzień w świetlicy - zabawa

W świetlicy jest też czas na zabawę. Dzieci mogą bawić się i rozwijać w ten sposób swoje zainteresowania na wszelkie możliwe sposoby. Od prac ręcznych do zajęć sportowych. Jak dopisuje pogoda to wychodzą na boisko szkolne. Wykonują prace plastyczne, bawią się zabawkami znajdującymi się w świetlicy, grają w gry planszowe i mogą realizować wiele innych swoich pomysłów. Zawsze pomocą służą im nauczycielki...

Czytaj więcej...

Portret pluszowego misia

misDzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej wzięły udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Portret pluszowego misia”, którego organizatorem była Szkoła Podstawowa nr 4 w Szczecinku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 27 listopada 2012 .

 

Czytaj więcej...

Copyright © 2022 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Świetlica.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65