Sukces w konkursie przedmiotowym

IMG 1551

Miło nam ogłosić, że według wstępnych wyników etapu wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla gimnazjalistów województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019 uczeń klasy 3c gimnazjum - Cezary Wydmuch zdobył tytuł LAUREATA. Zajął 17 miejsce na 72 uczestników. Gratulujemy!!!

Sukcesy naszych gimnazjalistów

IMG 1038Amelia Leśniewicz z kl 3c i Wiktor Podolańczyk z kl 3b zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego Kunkursu Przedmiotowego z Wiedzy o Społeczeństwie dla Gimnazjalistów z Województwa Zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2018/2019.

cezary

Cezary Wydmuch z kl 3c zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego konkursu „Losy Żołnierza Polskiego”

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Najlepsza z najlepszych

2

Najlepsza z najlepszych – wielki sukces uczennicy klasy  2b Urszuli Begiedzy. Ula została laureatką Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Tytuł laureata zwalnia uczennicę z egzaminu gimnazjalnego z zakresu języka polskiego. Na uwagę zasługuje fakt, iż Ula jest uczennicą klasy 2, a nie trzeciej tak, jak większość uczestników konkursu.

Uli  i nauczycielce języka polskiego pani Irenie Otolskiej serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

Mamy także dwoje finalistów Wojewódzkich konkursów przedmiotowych:

1

Klaudia Grygorcewicz z klasy II b – finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Angielskiego

cezary

Cezary Wydmuch z klasy II c – finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii

Serdeczne gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Sukces ucznia z 2c gimnazjum

cezaryCezary Wydmuch zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Konkursie Historycznym dla gimnazjalistów z województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Sukcesy.