Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Apel podsumowujący klas I-III

P123060812.01.2018r. odbył się apel podsumowujący I półrocze nauki w roku szkolnym 2017/2018 dla klas I-III. Uczniowie biorący udział w konkursch szkolnych i międzyszkolnych otrzymali nagrody i wyróznienia. Odbyła się też pogadanka Strażnika Miejskiego nt. Bezpieczeństwa podczas ferii... 

Czytaj więcej...

Apel podsumowujący klas 4-7

IMG 8821Koniec I semestru roku szkolnego 2017/2018 jest dobrą okazją do małego podsumowania wszyskich działań, konkursów, które odbyły się w tym czasie. Zwycięzcy konkursów zostali nagrodzeni upominkami i dyplomami. Teraz chwila odpoczynku i za 2 tygodnie wracamy do szkoły z większym zapałem i chęcią do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności... 

Czytaj więcej...

Najpiękniejsze życzenia - sukces uczniów SP7

311 stycznia 2018r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Szczecinku wręczono nagrody laureatom XVII edycji Międzyszkolnego Konkursu na Najpiękniejsze Życzenia Świąteczne i Noworoczne. W gronie lauratów znalazło się sześcioro uczniów naszej szkoły: Vanessa Harutyunyan (5c), Hanna Kozioł (5c), Zuzanna Orłowska (5c), Hovik  Harutyunyan (5c), Maksymiliana Karwatzki (5b) i Amelia Rogowska (6a).

Czytaj więcej...

Sukces ucznia z 2c gimnazjum

cezaryCezary Wydmuch zakwalifikował się do etapu wojewódzkiego w Konkursie Historycznym dla gimnazjalistów z województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2017/2018. Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Sukcesy uczniów z języka angielskiego

20171211 100129

Jakub Rot uczeń klasy 7b zdobył 44 punkty na 45 punktów możliwych - opiekun p.Monika Czajka.

Maja Sikorska uczennica klasy 7a zdobyła 39 punktów na 45 możliwych - opiekun p.Agnieszka Borek.

Obydwoje zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego szkół podstawowych.

Jakub uzyskał najlepszy wynik w Szczecinku.

Klaudia Grygorcewicz uczennica z klasy 2b Gimnazjum także zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego z języka angielskiego na poziomie gimnazjalnym - opiekun p. Małgorzata Świątek

                            Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

Moje ulubione leśne zwierzątko - międzyszkolny konkurs plastyczny

1Dnia 24.11.2017r. uczniowie uczęszczający do świetlicy, pod opieką p.Anny Ostromeckiej, udali się do Zespołu Szkół Społecznych STO na rozstrzygnięcie międzyszkolnego konkursu plastycznego pt:."Moje ulubione leśne zwierzątko". Tematem prac były uwielbiane przez wszystkie dzieci zwierzątka leśne. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem, nadesłano ponad 130 prac. Dlatego też organizatorzy postanowili, że nie będzie wyłaniało głównych zwycięzców, a wyróżni 17 najciekawszych, oryginalnych prac. Z naszej szkoły wyróżnienie takie otrzymały dwie prace: Jaśminy Kamyszek z 1d oraz Natalii Głuszak z 2a.

Czytaj więcej...

Wyróźnienia dla nauczycieli SP7

DSCF3801W tym roku Dzień Edukacji Narodowej był dla naszej szkoły szczególnie miły, ponieważ  trzy panie nauczycielki otrzymały z tej okazji wysokie odznaczenia i nagrody. Pani Alina Tarkowska otrzymała Nagrodę Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej.Pani Gabriela Skowrońska oraz Pani Alicja Jaroszyńska uhonorowane zostały Medalem Komisji Edukacji Narodowej za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

 

 

Czytaj więcej...

Zorientowany matematyk

33Sukces naszych uczniów w międzyszkolnym konkursie "Zorientowany matematyk". W tym roku uczniowie siódemki zdobyli dwa premiowane miejscaVIII edycji konkursu na orientację połączonego z zagadkami matematycznymi.  II miejsce drużyna uczniów z klasy VII c: Gabriel Olszewski, Paweł Pańczyk, Filip Polanowski....

 

Czytaj więcej...

Rok szkolny 2017/2018

Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2017/2018

Sukcesy edukacyjne i sportowe w roku szkolnym 2016/017

laurRok szkolny 2016/2017 zakończył się i naszym uczniom przybyło wiele sukcesów. Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy i mamy nadzieję, że przyszły rok szkolny przyniesie jeszcze więcej powodów do radości i dumy... 

 

Czytaj więcej...

Wyniki klasyfikacji w roku szkolnym 2016/017

sukcesI tak mamy kolejny rok szkolny 2016/2017 za sobą. Dziesięć miesięcy ciężkiej i wytężonej pracy nauczycieli jak i uczniów. Były wzloty i upadki, zorganizowaliśmy wiele konkursów, zajęliśmy czołowe miejsca w konkursach organizowanych przez inne szkoły. A teraz nadszedł czas na podsumowanie i wyróźnienie najlepszych...

Czytaj więcej...

Sukces na Powiatowym Konkursie Matematycznym "Mały Matematyk"

image110 czerwca 2017r. w SP 1 odbył się Powiatowy Konkurs Matematyczny „Mały Matematyk” dla klas III. Nasza szkołę reprezentowali: Amelia Adamska, Grzegorz Ostromecki i Kajetan Garsztka. Wszyscy cały rok szkolny przygotowywali się do tego konkursu na kole matematycznym prowadzonym przez Agnieszkę Paszkiel. Najlepszy wynik uzyskał Grześ Ostromecki z kl. III f zajmując II miejsce .

 

Czytaj więcej...

Sukces na Powiatowym Konkursie Ortograficznym

3We wtorek 13 czerwca 2017r. w Szkole Podstawowej nr 1 odbyła się kolejna edycja Powiatowego Konkursu Ortograficznego. Na podium stanęło aż dwoje naszych uczniów: 1 miejsce - Grzegorz Ostromecki z kl. IIIf i 2 miejsce - Kamil Skoczylas z klasy IIIa. Uczniowie przygotowywali się przez cały rok szkolny na Kółku Ortograficznym prowadzonym przez p. Malwinę Rosę - Pawlik. 

Gratulujemy!!!

 

Czytaj więcej...

Dziesięciolatek - Omnibusem 2017

20170606 105753Dnia 07.06.2016r. odbył się w SP4 w Szczecinku Powiatowy Konkurs Wiedzowy „Dziesięciolatek- Omnibusem”. Drużyna naszej szkoły w składzie: Magdalena Rydzewska kl. 3a, Maja Romanów kl.3b, Wiktor Ścirka kl.3f zajęła następujące miejsca: drużynowo I miejsce!

Czytaj więcej...

Copyright © 2018 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sukcesy Siódemki.
Powered by Joomla 1.7 Templates