Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek

laureaci

Te uśmiechnięte twarze to najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku w roku szkolnym 2019/2020. Za swoją naukę i osiągnięcia zostali wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Miasta Szczecinek.

Od lewej: Wiktor Wilicki (8a), Natalia Folga (8b), Martyna Nosal (6b),

Dawid Ziółkowski (8a), Maria Tomaka - Wacławska (8d) i Aleksandra Zdybel (8b).

Jesteśmy z nich ogromnie dumni, gdyż zasłużyli na wyróżnienie nie tylko wynikami osiągniętymi w szkole ale także udziałem w konkursach wojewódzkich.

Więcej na ten temat i o wynikach klasyfikacji w zakładce Sukcesy...

Finaliści konkursów wojewódzkich 2020 i najlepsza uczennica

20200619 214813

Martyna Nosal - uczennica klasy 6b

Najwyższa średnia w szkole - 5,92

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek - 2020

DSC 0025

Wiktor Wilicki - uczeń klasy 8a

Finalista:

Wojewódzkiego Konkursu Historycznego 

Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie

Laureat XXV Konkursu Historycznego im. majora Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 - 1922. O niepodległość i granice Rzeczypospolitej." 

średnia ocen na koniec szkoły podstawowej - 5,78

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek - 2020

DSC 0026

Natalia Folga - uczennica klasy 8b

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego 

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "KANGUR"

Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Literackim "Niektórzy lubią poezję..."

średnia ocen na koniec szkoły podstawowej - 5,78

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek - 2020

Aleksandra Zdybel

Aleksandra Zdybel - uczennica klasy 8b

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

średnia ocen na koniec szkoły podstawowej - 5,61

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek - 2020

DSC 0023

Maria Tomaka - Wacławska - uczennica klasy 8d

Finalistka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

średnia ocen na koniec szkoły podstawowej - 5,00

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek - 2020

DSC 0027

Dawid Ziółkowski - uczeń klasy 8a

Finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego

Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek - 2020

 

Podsumowanie I semestru roku szkolnego 2019/2020

Za nami I semestr roku szkolnego 2019/2020. Był on pełen konkursów, zawodów sportowych w których brali udział nasi uczniowie. Najważniejsze są jednak wyniki nauczania. Zapraszamy do zapoznania się z zestawieniem frekwencji i klasyfikacji w klasach 4-8 a także listą najlepszych uczniów w klasach 4-8. Gratulujemy!!!

Laureaci konkursów wojewódzkich

IMG 1723Bogusław Ogorzałek - Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty wręczył nagrody lauratom konkursów na szczeblu wojewódzkim dla szkoły podstawowej i gimnazjum. Z naszej szkoły nagrody otrzymały trzy osoby: Julia Trusewicz jako laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polsiekgo dla szkół podstawowych, Urszula Begiedza jako laureatka Wojewódzkiego Konkursu z Języka Polskiego dla gimnazjalistów i Cezary Wydmuch jako laureat Wojewódzkiego Konkursu z Historii i Losy żółnierza polskiego. 

Gratulujemy!

Czytaj więcej...

Podsumowanie roku szkolnego 2018/2019

IMG 1744I tak dotarliśmy do końca roku szkolnego 2017/2018. Na ostatnim apelu dla klas 1-3 i 4-8 i 3 gimnazjum podsumowano wszystkie konkursy i nagrodzono wyróżniających się uczniów. Trzeba przyznać, że był to pracowity choć trochę krótszy rok nauki. Teraz jeszcze tylko odebranie świadectw i WAKACJE!... 

 

Czytaj więcej...

Sukces w II Powiatowym Konkursie "Niezwykła moc zwykłego czytania"

IMG 20190328 12353528.03.2019r. uczennice z naszej szkoły - Maja Szkudlarek VIII D i Marika Niedziółka VI B wzięły udział w II Powiatowym Konkursie "Niezwykła moc zwykłego czytania", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 6 w Szczecinku. Dziewczyny pięknie czytały przygotowane teksty, a do finałowego etapu zakwalifikowała się Maja Szkudlarek. Musiała przeczytać tekst przygotowany przez organizatora. Nie było to łatwe zadanie, ale poszło jej bardzo dobrze. Zajęła II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Dziewczynom gratulujemy wspaniałych występów!

Monika Jankowska

Czytaj więcej...

X Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej - etap rejonowy

20190313 105220W dniu 13.03.2019r. odbyły się eliminacje rejonowe X Diecezjalnego Konkursu Wiedzy Religijnej. Naszą szkołę reprezentowali: Kajetan Garsztka (5f), Amelia Rogowska (7a) I Wiktor Wilicki (7a), Do finału zakwalifikował się Wiktor Wilicki, wygrywając w Pile etap rejonowy. Wszystkim gratulujemy, a Wiktorowi życzymy powodzenia w finale, który odbędzie się 15.05.2019r. w Koszalinie.

Czytaj więcej...

Podsumowanie semestru

IMG 1450Dziesiejszy apel podsumował I semestr nauki w roku szkolnym 2018/2019. W tym czasie odbyło się wiele konkursów zorganizowanych przez nauczycieli w naszej szkole. Uczniowie nasi brali także udział w konkursach pozaszkolnych. Zdobyli tam wiele nagród i wyróżnień. Najlepsi zostali nagrodzeni upominkami.Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Laureaci nagrodzeni w Koszalinie

DSC 000218.06.2018r. w Koszalinie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dypolomów uczniom, którzy  zostali laureatami w Przedmiotowych Konkursach Przedmiotowych i Ogólnopolskim Konkursie Historycznym "Losy żołnierza polskiego i dzieje oręża polskiego...". W uroczystościach wzięli udział także nasi uczniowie. Urszula Biegiedza - laureatka z języka polskiego, Jakub Rot - laureat z języka angielskiego i Wojciech Karpiński - laureat w konkursie historycznym. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Czytaj więcej...

Wyniki Kangura 2018

kangrmatematyczny2016Jak co roku szkoła nasza brała udział w Międzynarodowym Konkursie Kangur Matematyczny 2018. Swoich sił próbowało 108 uczniów w różnych kategoriach. Bardzo dobry wynik w swojej kategorii uzyskał Gritzman Bartosz – zdobył 92,50 pkt. w Kategorii Maluch. Wyróżnienia w swoich kategoriach otrzymali: (od najmłodszych)

Czytaj więcej...

Wyniki konkursu historycznego

7d

W 5.04.2018r. odbył się finał XXIII edycji Wojewódzkiego Konkurs Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej". Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zajęli zaszczytne miejsca. Wojciech Karpiński – uczeń klasy 7d został Laureatem, a Miłosz Sobolewski – także uczeń klasy 7d zdobył tytuł Finalisty.  Gratulujemy!

Opiekun: Zbigniew Lewicki

Maja Szkudlarek wyróżniona...

34

15 marca 2018 roku odbył się 63. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski. Naszą szkołę reprezentowały cztery uczennice: Maja Stefaniak z kl. 4c, Marika Niedziółka z kl. 5b, Maja Szkudlarek z kl. 7d, Maja Sikorska z 7a. Wyróżnienie zdobyła Maja Szkudlarek. 

Gratulujemy!

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Sukcesy Siódemki.
Powered by Joomla 1.7 Templates