Wiosna, ach to Ty!

DSC 0032Kolejnym konkursem, także zainicjowanym przez SU, był plastyczny projekt „Wiosna, ach, to Ty!” Wszystkie chętne zespoły klasowe wyległy jednocześnie na szkolne hole, by z przygotowanych wcześniej materiałów wykonać dowolną techniką wiosenny kolaż. Nie można się było zbytnio ociągać, bo na zrealizowanie pracy przeznaczono tylko jedną lekcję. Ale uczniowie, jak to uczniowie, na wszystko znaleźli czas - i na pracę, i na pogaduszki :)

Wyniki twórczego zespołowego trudu można oglądać w holu szkoły.

Sądzimy, że Wiosna poczuła się uhonorowana.

2011 Wiosna, ach to Ty!.