Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwszy Dzień Wiosny

DSC 0004Pierwszy Dzień Wiosny i w Siódemce - jak zwykle – się działo! Od wczesnych godzin rannych po szkole przemykały istoty w niczym nieprzypominające grzecznych i uroczych na co dzień uczniów... Ich głowy przystrojone były w szpikulce, tysiące gumek, kolorowe wstążeczki – w tym przodowali zwłaszcza chłopcy, a także butelki, a nawet butelki z kubeczkiem! Wszystko to dlatego, że odbył się I Dzień Szalonych FryzurImpreza zorganizowana przez Samorząd Uczniowski chyba została przyjęta przez brać szkolną przychylnie i, być może, stanie się tradycją. Niech Wiosna widzi, że na nią czekamy!

 DSC 0005

DSC 0006

DSC 0007

DSC 0008

DSC 0009

DSC 0010

DSC 0011

DSC 0025

DSC 0026

A ponieważ to konkurs, musi być nagroda. Klasa najliczniej prezentująca szaleństwo na głowach  wygra CAŁY TYDZIEŃ BEZ MUNDURKA! Pan Dyrektor to miał gest...

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Pierwszy Dzień Wiosny.
Powered by Joomla 1.7 Templates