Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nowa akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego!

uid ba116b3b7544fc9e02125d3533eac1031506272715501 width 736 play 0 pos 0 gs 0 height 414W naszym mieście od września 2017 roku funkcjonuje Jadłodzielnia, działająca w oparciu o europejską ideę foodsharingu, czyli dzielenia się żywnością. Poniżej zamieszczamy list , w którym znajdują się bardziej szczegółowe informacje. Zachęcamy wszystkich : Uczniów, Rodziców, Nauczycieli do zaangażowania się w ww ideę i prosimy gorąco o dzielenie się jedzeniem z tymi, którym go brakuje. Mamy nadzieję, że będzie to akcja stała, ale przed Wielkanocą zależy nam szczególnie mocno, by nikt nie był głodny, gdy my będziemy cieszyć się świąteczną atmosferą przy suto zastawionych stołach.

Żywność, którą chcemy przekazać, prosimy dostarczać do p. Marii Nowik, która także jest początkującą wolontariuszką Jadłodzielni.  Wszystkie produkty na bieżąco będą przekazywane do placówki przy ulicy Rzemieślniczej.

do1

Copyright © 2019 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Nowa akcja charytatywna Samorządu Uczniowskiego!.
Powered by Joomla 1.7 Templates