Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2018/2019

Wybrano Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018

suBrać uczniowska wybrała nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018. Ze względu na zmiany i połączenie gimnazjum z podstawówką mamy podwójny. Przewodniczącą całej szkoły i gimnazjum została Paulina Tośko z klasy 3 gim a zastępcą jej i przewodniczącą szkoły podstawowej została Julia Gadula z klasy 7b. Gratulujemy!!!

Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2017/2018

paulina tosko

Paulina Tośko - przewodnicząca SU

Jest uczennicą klasy III gimnazjum. Interesuję się sportem, od siedmu lat trenuję siatkówkę. W wolnym czasie rysuję, słucham muzyki. Jestem osobą towarzyską oraz lubię poznawać nowych ludzi.

Zostałam przewodniczącą gimnazjum oraz przewodniczącą całej szkoły.

julia gadula

Julia Gadula - zastępca przewodniczącej SU

Jestem uczennicą klasy 7b. Interesuję się malowaniem i rysowaniem oraz jestem harcerką.

Zostałam przewodniczcą szkoły podstawowej i zastępcą przewodniczącej całej szkoły.

su

2011 Samorząd Uczniowski.