Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Świetlica Marzeń

Opublikowano

pobraneSzkoła Podstawowa nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku publikuje zapytania ofertowe dotyczące złożenia oferty na wyposażenie "Świetlicy Marzeń". Oferty można składać w formie pisemnej w terminie do dnia 12.11.2021 do godz. 10.00 listem udokumentowane zdjęciami w sekretariacie szkoły lub pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin otwarcia ofert 15.11.2021r. godz. 9.00 w siedzibie szkoły.

Zapytanie ofertowe 1  Zapytanie ofertowe 2  Zapytanie ofertowe 3

Copyright © 2021 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
2011 Świetlica Marzeń.
Powered by Joomla 1.7 Templates

Notice: Use of undefined constant JSON_UNESCAPED_SLASHES - assumed 'JSON_UNESCAPED_SLASHES' in /home/siodemka/ftp/Joomla_2.5.4-Stable-Full_Package2/plugins/content/sigplus/core/engines.php on line 65