Realizacja projektu edukacyjnego

Projekt edukacyjny jest zespołowym, planowym działaniem uczniów, mającym na celu rozwiązanie konkretnego problemu, z zastosowaniem różnorodnych metod. Zakres tematyczny projektu edukacyjnego może dotyczyć wybranych treści nauczania określonych w podstawie programowej kształcenia ogólnego dla gimnazjów lub wykraczać poza te treści. Udział w projekcie edukacyjnym to obowiązkowe zadanie otwarte do wykonania przez uczniów i stanowi jeden
z warunków ukończenia nauki w gimnazjum. Informacja o ukończeniu projektu jest umieszczana na świadectwie szkolnym oraz na zaświadczeniu o jego realizacji, potrzebnego do okazania przy naborze do szkół ponadgimnazjalnych.

Tematy projektów edukacyjnych w roku szkolnym 2017/2018

l.p.

Temat projektu

Przedmiot