Sukces Gabriela Olszewskiego!

P1010070W dniu 5 grudnia 2016r. w siedzibie Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty odbyło się posiedzenie Komisji Konkursowej, która wyłoniła laureatów konkursu "ODNAWIALNE ŻRÓDŁA ENERGII". Konkurs zorganizowano w ramach projektu "Działania infrastrukturalne na rzecz poprawy jakości środowiska w obiektach użyteczności publicznej na terenie Dorzecza Parsęty". I miejsce i główną nagrodę otrzymał Gabriel Olszewski - uczeń naszej szkoły z klasy 6c.

P1010065

Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej z gmin członkowskich Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty oraz Gminy Sianów. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem, wpłynęło 237 prac.

P1010070

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów odnawialnymi żródłami energii, zwrócenie uwagi uczestników na rolę odnawialnych żródeł energii oraz rozwijanie kreatywności dzieci.

Gratulujemy!

P1010064

2011 Sukces Gabriela Olszewskiego!.