Stypendystka z SP 7

agataMiło nam ogłosić, że Burmistrz Miasta Szczecinek, Jerzy Hardie - Douglas uroczyście rozdał stypendia wyróżnionym uczniom, wśród których znalazła się absolwentka naszej szkoły Agata Rybak.  W czasie nauki w naszej szkole, Agata była laureatką i finalistką bardzo wielu konkursów na poziomie szkolnym, powiatowym i wojewódzkim. Wyróżniała się dużą pracowitością, uzyskała jeden z najlepszych wyników w klasyfikacji rocznej.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

DSC 0010

DSC 0019

2011 Stypendystka z SP 7.