Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek

laureaci

Te uśmiechnięte twarze to najlepsi uczniowie w Szkole Podstawowej nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku w roku szkolnym 2019/2020. Za swoją naukę i osiągnięcia zostali wyróżnieni Nagrodą Burmistrza Miasta Szczecinek.

Od lewej: Wiktor Wilicki (8a), Natalia Folga (8b), Martyna Nosal (6b),

Dawid Ziółkowski (8a), Maria Tomaka - Wacławska (8d) i Aleksandra Zdybel (8b).

Jesteśmy z nich ogromnie dumni, gdyż zasłużyli na wyróżnienie nie tylko wynikami osiągniętymi w szkole ale także udziałem w konkursach wojewódzkich.

Więcej na ten temat i o wynikach klasyfikacji w zakładce Sukcesy...

Copyright © 2020 Oficjalna strona Szkoły Podstawowej Nr 7 im. Noblistów Polskich w Szczecinku. Wszelkie prawa zastrzeżone.
2011 Nagroda Burmistrza Miasta Szczecinek.